Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Problem z ostatnią aktualizacją !

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 3 lata, 10 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #83017
    Ania
    Uczestnik

    <p dir=”ltr”>Hej wszystkim ?? Mam pytanie odnośnie ostatniej aktualizacji ( rachunki ) ? Mam też nowy dodatek EKO ŻYCIE ? Mianowicie stworzyłam parcelę zupełnie w innym mieście niż z dodatku i nie dałam zupełnie nic ekologicznego oprócz uli i hodowli kwiatów ponieważ chciałam ,żeby moja rodzina głównie zarabiała na pracy przy domu dodatkowo rzeczy w domu nie są jakieś bardzo tanie oraz „zżerają” dosyć dużo prądu i wody. Do czego zmierzam … Moje rachunki w każdej rodzinie ( czy to rodzina eko , czy nie ) wynoszą CAŁY 1 SIMOLEON … ?? Czy ktoś z was też tak ma i ma na to jakiś patent ? Nie mogę normalnie prowadzić rozgrywki która polega na graniu biedną rodziną w wiejskim domku … Zawsze ich będzie stać na te rachunki i nigdy nie przyjdzie komornik ani nie pracują nawet ciężko ,żeby utrzymać siebie i dzieci … Strasznie mnie to irytuję i nie mam ochoty nawet już grać nieraz ?????? HELP</p>

    #83018
    ArtSim
    Uczestnik

    To jest powrzechny problem, zawsze sprawdź na początku czy taki temat już nie istnieje.

    Niskie rachunki – 1$

    #83042
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Ania! 🙂 Przeniosłam Twoje pytanie do działu Centrum Pomocy. Pozdrowienia!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.