Problem z pobieraniem modów z TSR

Główna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Problem z pobieraniem modów z TSR

 • sensualitat
  9 miesięcy temu #

  Cześć, od kilku dni pobieram mody z TSR. Zauważyłam, że czasami wszystko jest OK i mod się pobiera a czasami po odczekaniu 10 sekund pojawia się komunikat:

  The download session has expired

  The download countdown has completed but the session is no longer valid. This could have happened for a few reasons. You’re trying to download something while there’s already another countdown active. Please wait for the first countdown to be ready before activating the next one. The error can sometimes also show up if you have cookies disabled in your browser. In that case please activate cookies and try again (after logging out and in again, if you were logged in when trying at first).

  Zdarza się, że odświeżam wtedy stronę i mod się pobiera, czasami udaje się to dopiero po kilku próbach a czasami nawet kilka prób nic nie daje i komunikat nadal się pojawia. Zmieniam przeglądarkę, ale to nie pomaga. Czy ktoś z Was też tak ma? Jak uniknąć wyskakującego komunikatu?

  Unicorn
  9 miesięcy temu #

  Cóż, jak ja dosyć niedawno jeszcze miałam stamtąd mody to wszystko było oki dopiero po aktualizacji pomimo wyciągania ich z plików na czas pobrania aktualizacji to nie działały … No cóż, może te które chcesz pobrać nie działają? Albo masz może AddBlocka? Są tam reklamy i może dlatego

  Dana
  9 miesięcy temu #

  Hej sensualitat , Unicorn – przede wszystkim na TSR nie ma modów. 🙂 To co nazywacie modami to obiekty CC (Custom Content, czyli niestandardowa treść), mody natomiast to modyfiacje zmieniające rozgrywkę :

  – bez skryptów – jak np. mod na ilość kolumn w CAS, mod na cenzurę, mod na tło w grze, mod na lepsze światlo,mody typu pozy…

  – mody ze skryptami – jak np. MC Commander Center.

  Przy okazji – dobrze by było, gdyby ktoś z administracji forum, na ten temat zrobił/przykleił mały poradnik , gdyż nieznajomość odróżniania modów od CC utrudnia pomoc graczowi, któremu mody(a nie CC) zepsuły grę.

  Obiekty CC możemy podzielić na dwie grupy:

  – CC do CAS

  – CC do trybu kupna/budowy

  Unicorn – jeżeli  pobierałaś CC z Trybu CAS typu Skiny (skórki), oczy,makijaże…  to musisz wiedzieć, że te, które zostały utworzone przed ostatnimi dwoma aktualizacjami gry, związanymi z dodatkiem ” Wyspiarskie Życie” oraz pakietem “Magia” – są już nieaktualne, gdyż te dwie nowe aktualizacje wprowadziły do gry nowe interakcje.  W przypadku  aktualizacji wprowadzonej przed wydaniem “Wyspiarskiego Życia” – Sim może się opalać w każdym świecie, wiec tylko skórki stworzone po aktualizacji przystosowane są do opalania.

  W przypadku aktualizacji wprowadzonej przed wydaniem “Magii”, zostały zmienione oczy w CAS i część oczów CC , które zostały utworzone przed aktualizacja gry, nie będą działać prawidłowo.

  I uwaga! 90% modów po każdej aktualizacji gry trzeba wymieniać na nowe, bądź poczekać na ich aktualizację, gdyż każda aktualizacja zmienia silnik gry.

  sensualitat –  ten komunikat informuje o następujących problemach:

  – Równoczesne pobieranie CC z różnych stron od tego samego twórcy, bądź różnych twórców.

  – Słabe łącze internetowe lub jego rodzaj  – które może powodować, że w trakcie pobierania wygaśnie sesja.

  –  Wszelkiego rodzaju blokady internetowe, typu blokada na reklamy, i tym podobne powodują niemożliwość pobierania CC ze stron TSR.

  TSR to firma  – jej właścicielem jest międzynarodowa “Enthusiast Gaming“.

  TSR zarabia na reklamach, dlatego, gdy w internecie nałożysz blokadę na reklamy to możesz mieć utrudniony lub niemożliwy dostęp do zawartości, które tam się znajdują.

  Podobnie jak tutaj (na DotSim), najlepszym rozwiązaniem jest założenie tam konta,  oraz zaznaczenie podczas logowania, żeby nie włączało się automatyczne wylogowywanie.  Wtedy będziesz miała lepszy dostęp do pobierania CC.

  Pozdrawiam. 🙂

   

   

  Dana
  9 miesięcy temu #

  PS, oczywiście napisałam skrótowo. 🙂  Na TSR także są mody, lecz  w ilościach śladowych. Znajdziecie tam, na przykład pozy do CAS i gry. 🙂

  sensualitat
  9 miesięcy temu #

  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wasza pomoc jest nieoceniona:)

  Hejkasz
  9 miesięcy temu #

  Hej ja jeszcze dopowiem, że włączam pobieranie 1 obiektu, czekam aż odliczanie się skończy i pobierze się plik na pulpit, dopiero wtedy  włączam pobieranie 2 obiektu. Poczekaj, aż pierwsze odliczanie będzie skończone, zanim aktywujesz następne.

  sensualitat
  8 miesięcy, 4 tygodnie temu #

  Tak właśnie robię. Dzięki:)

Przeglądasz 7 postów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.