Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Problem z praniem

ostatnio zaktualizowano przez Ola 3 lata, 8 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82948
    Meiren
    Uczestnik

    Cześć,
    Pojawił mi się problem z praniem (zaczęło się tak dziać po najnowszej aktualizacji) – mianowicie chodzi o to, że przy którymś z kolei praniu jak umieszczam brudne ciuchy do pralki to jedyną opcją wyboru mam załadowanie ciuchów do suszarki (nie mogę wyprać brudnych ubrań). Jak przenoszę je do suszarki to tam z kolei jedyną opcją jest wyładowanie prania i go odłożenie (Sim wyjmuje stertę brudnych ubrań i kładzie na podłodze). Nic więcej z praniem nie da się zrobić, prócz powtarzania w kółko powyższych czynności…
    Próbowałam usunąć kłopotliwe pranie i sprawdzić czy to wina samej sterty prania czy jednak coś innego i niestety kolejne brudne ciuchy też nie są możliwe do uprania…

    Dopiero jak pozbędę się pralki i suszarki i kupię nowe sprzęty to ponownie wszystko działa jak należy, ale też po jakimś czasie błąd powraca jak bumerang…

    #82957
    Michael
    Uczestnik

    Możliwe, że jest to problem po najnowszej aktualizacji (chociaż u mnie go nie ma) a w sumie gdyby było to spowodowane aktualizacją to każdy by miał taki problem więc spróbuj naprawić grę może to pomoże 🙂

    #82960
    Nutusia
    Uczestnik

    Nie jestem pewna, ale to nie jest tak, że błędy po aktualizacji u każdego mogą być inne? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

     

    #83497
    Xassa
    Uczestnik

    Też po ostatniej aktualizacji posiadam ten problem ;/

    #83510
    Ola
    Uczestnik

    Tak, ja też. Usuwam sprzęty i wstawiam nowe żeby jakoś funkcjonować, ale jest to strasznie wkurzające.

    Marudziliśmy trochę na to pod niedawnymi wpisami, także wydaje mi się że to raczej standardowy problem, sporo osób tak ma. Trzeba czekać na aktualizację i liczyć, że coś to da.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.