Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Problem z syrenami i festiwalami w wyspiarskim zyciu

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 9 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70546
    Kama
    Uczestnik

    Witam, mam problem z najnowszym dodatkiem the sims4- wyspiarskie zycie. W miejscu publicznym nie mam zadnych obcych syren, zadnych ktore nie sa w mojej rodzinie. Nawet jezeli wiem, ze dany sim to syrena- nie chce ze mna plywac, badz plywa i ma nogi! Ponadto nie wyswietla mi sie zadne powiadomienie na temat jakiegokolwiek festiwalu na wyspie. Czy ktos moze wie o co chodzi? Simsy, sa kupione z origin, nie posiadam zadnych modow. Ostatnio kliknelam naprawe gry w origin oraz odinstalowalam wszystko i zainstalowalam ponownie. Gdy odpalilam gre ciagle mialam ta sama rodzinke, wszystko zapisane. Nic to nie dalo- nadal brak obcych/ przypadkowych syren.

    #70548
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja syreny mam – pływają czy biorą udział w festiwalach.

    A informacji o festiwalach nie ma – trzeba popatrzeć na miejsce festiwalu a jeśli nie jest się w miejsce gdzie to jest to np. na automatach z rzeczami na plażę są balony

    #70592
    PanLis
    Uczestnik

    Takl jak @ArtSim napisał nie ma żadnych powiadomień na temat festiwali, a szkoda bo powinny być, trochę to słabo bo jeżeli mieszkasz blisko wulkany nie wiesz ze takowy festiwal ma miejsce akurat koło plaży czy baru… Meh.

    Co do syren. Nie ma w sulani syren żaden z mieszkańców stacjonarnych czyli takich który mieszka w domu, nie jest syreną. Możliwe że podczas zmiany wyspy i podczas sprzątania tej wysyp w jakiś sposób będzie ich więcej, może gra musi wygenerować jakieś nowe syreny, nie wiem za bardzo…. To moje przypuszczenia.

    #71321
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    U mnie powiadomienie pojawia się tylko przy wylęganiu się małych żółwików. Ale dopiero po posprzątaniu wyspy.

    Reszta fetiwali jest u mnie zbugowana, bo dekoracje są, a nic się nie dzieje. Ale z tego co czytałam i oglądałam na yt dużo osób ma z tym problem, pozostaje czekać na aktualizację, może to naprawią.

    A z syrenami nie wiem co poradzić, u mnie czasami też jest błąd i ogon nie pojawia się od razu, może dlatego myślisz że nie ma syren?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.