Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Problem z wytwornym przyjęciem.

ostatnio zaktualizowano przez Zabłąkana Panda 4 lata, 11 miesięcy temu
5 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57183
    Queen Joko
    Uczestnik

    Generalnie mam akcesoria wytworne przyjęcie i widzę obiekty z tego rozszerzenia, ale kiedy chcę urządzić przyjęcie to nie mam do wyboru ani czatno białej imprezy ani imprezy incognito. Ktoś wie w czym problem? Wydaje mi sie że dawno temu robiłam takie imprezy a teraz nagle widzę że nie mam takiej opcji.

    #57184
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Czarno-biała impreza oraz incognito dostępne są dzięki wersji Deluxe gry The Sims 4. Nie mają związku z akcesoriami Wytworne Przyjęcie. 🙂

    #57185
    Fiolek
    Uczestnik

    Dodatkowo dodam, że w samym Wytwornym Przyjęciu… nie dochodzi żadne przyjęcie :/ Dla mnie to jest śmieszne xD

    #57202
    Queen Joko
    Uczestnik
    • Ach dziękuję. To mi sie cos pomyliło. Ale kurcze jestem pewna, ze kiedys moglam robić incognito a teraz nie moge. Chodzi o to że w nowym dodatku próbuję robić Halloween ale… tylko ja się przebieram a goście nie LOL. Już pomine żenade tej sytuacji. I wtedy przypomniało mi się ze w Halloween moge zrobić to całe incognito przecież. Patrzę a tam nie ma.
    #57205
    Fiolek
    Uczestnik

    Możesz zrobić przyjęcie kostiumowe, o ile się nie mylę 😉

    #57210
    Pixeel
    Uczestnik

    @Fiolek co w tym śmiesznego? To po prostu akcesoria dodające nowe meble i stroje na imprezę, nie musi od razu pojawiać się nowy rodzaj wydarzenia, tym bardziej, że czym miałoby się różnić od innych? Jedzeniem truskawek z fontanny? W The Sims 2 Impreza i The Sims 3 Impreza w Plenerze też nie doszły nowe imprezy, ani nawet żadne nowe obiekty z nowymi interakcjami.

    #57288
    Queen Joko
    Uczestnik

    @fiolek, no właśnie w tym problem, że nie mogę zrobić przyjęcia kostiumowego, bo nie mam takiej opcji do wybrania w wydarzeniach towarzyskich.

    #67408

    upiorne przyjęcie dochodzi w Upiornościach i wtedy gości się przebiorą XD

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.