Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Problemy z the sims 4 cztery pory roku

ostatnio zaktualizowano przez Shakuahi 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56745
    Kiślu/Kamila
    Uczestnik

    Dzień dobry drodzy forumowicze. Jak wszyscy wiemy dzisiaj jest premiera nowego dodatku do the sims 4, ja już zainstalowałam swoją kopię i napotkałam problem. W trybie budowania, gdy próbuję kupić większość obiektów wyświetla mi się komunikat „błąd wywołania skryptu”. Czy ktoś wie co może być przyczyną tego problemu i jak to naprawić?

    PS: Ogólnie zapraszam was do zamieszczania w tym temacie również swoich problemów. Razem damy sobie z nimi radę.

    #56748
    Simerka
    Uczestnik

    Ja mam problem ze świętami

    #56844
    m4rtynk4
    Uczestnik

    Witam wszystkich!

    Ja dzisiaj zainstalowałam po wielu trudach the sims 4 pory roku. Gdy już ładnie wybudowałam swój dom i chciałam urządzić ogród to jak klikam w daną rośline i chce ją posadzić to jej w ogóle nie widać na trawie! Kase zabiera ale rośliny nie widać. Przeniosłam się na inną parcele i to samo. Aby cień widać. Czy ktoś wie jak na to zaradzić? Nie używam modów ani nic takiego.

     

     

    Pozdro:)

    #57181
    zuzanna
    Uczestnik

    Hej 🙂 Nie wiem czy to błąd czy tak powinno być ale było u mnie pełno śniegu i pojechałam do restauracji, jak wróciłam to śnieg zniknął i pojawiły się jesienne liście (wcześniej wszystkie posprzątałam)

    #57203
    Queen Joko
    Uczestnik

    Niestety na powyższe nie znam odpowiedzi. Ja mam problem ze świętami, nie wiem czy tak powinno być czy ja robię coś źle. Generalnie zaproszeni goście nie robią prawie zadnych aktywności świątecznych. Jak świętować Halloween jesli tylko ja się przebieram? Nikt nie szuka ze mną pisanek w Wielkanoc ani nie odlicza do nowego roku. Nie wiem jak zmusić gości żeby byli częścią święta ? Da się? Jeśli nie to normalne EA mnie rozłożyło na łopatki. Bo przecież ogromny sens świętować jednym simem.

    #57411
    Shakuahi
    Uczestnik

    Ja mam hmm nie tyle problem co pewną zagwozdkę – pojawiły mi się w ogrodzie zaniedbane rośliny, czy coś takiego, generalnie obiekt wyższy niż żywopłot i w sumie nie wiem co z tym zrobić? Mój sim z maksymalnym poziomem ogrodnictwa nie ma żadnej interakcji nań, ogrodnik olewa, mogę je spokojnie skasować w trybie budowania, ale podejrzewam, że jest z nimi związana jakaś interakcja, której nie znalazłam?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.