Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Przepis na krowo-kwiata – jak zrobić? kiedy?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64242
    ArtSim
    Uczestnik

    Tutaj chce was zapytać jak zrobić krowo-kwiata wiem że przez łowienie ryb na polanie ,oraz szczepienie roślin. Chcę się tu dowiedzieć jak inaczej idzie go zrobić ,oraz jak zrobić z roślin bo: wiem że potrzeba lwiej paszczy i truskawki żeby był smoczy owoc lecz mam zaszczepioną tak truskawkę i lwią paszczę i nie umiem zdobyć smoczego owocu żeby ją z paszczą zaszczepić. Bardzo proszę o pomoc

    #64244
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jagodę krowo-kwiatu można również złowić w parku w Oazie Zdrój, dokładniej w stawie na końcu parceli. Twój Sim może też zdobyć ją podczas wyprawy rakietą kosmiczną, albo podczas kopania w poszukiwaniu skarbu – Sim musi mieć mapę skarbu w wyposażeniu. Jeżeli chodzi o szczepienie roślin, jagoda krowo-kwiatu powstaje ze szczepienia lwiej paszczy i smoczego owocu. Smoczy owoc powstaje z truskawki i lwiej paszczy, musisz do jednej rośliny dodać pobraną szczepionkę drugiej. Do zrobienia tego Sim musi mieć odpowiednio wysoki poziom umiejętności ogrodnictwa.

    Jeżeli już próbowałeś szczepienia truskawki i lwiej paszczy i nie wyszło, to może spróbuj jeszcze raz? Może to błąd w grze. Ewentualnie możesz spróbować zdobyć smoczy owoc w inny sposób, np. z paczki z rzadkimi nasionami.

    #64245
    Hejkasz
    Uczestnik

    Użyj Galerii.

    W wyszukiwarkę wpisz Krowokwiat, wybierz opcje „pokój”

    Dodaj pokój do piwnicy -> przenieś krowę na pięterko a pokój z piwnicy usuń.

    #PolecamWszystkoZGaleriiMożnaMieć

    #64250
    ArtSim
    Uczestnik

    @Evaerynth bardzo dziękuję bo mam dobre okoliczności do zdobycia jagody o których nie miałem pojęcia ,a @Hejkasz też dziękuję lecz u mnie odpada bo nie lubię za bardzo modów i cheatów?

    #64254
    Hejkasz
    Uczestnik

    To z Galerią to na wszelki zawsze wypadek, jeżeli nie da się zrobić nic innego.

    #64877
    Ayano
    Uczestnik

    @ArtSim jeśli chodzi o szczepienie roślin, to, jak zauważyłam u mnie, nowa roślina nie powstaje od razu, tylko po jakimś czasie. Zawsze, jak szczepię rośliny u siebie, to mija dużo czasu, zanim pojawi się np. smoczy owoc. Od Twojego wpisu minęły już ponad 3 tygodnie, więc pewnie już masz ten smoczy owoc. Jeszcze jeden sposób na zdobycie jagody Krowokwiatu – na ścieżce kariery ogrodnika przy którymś awansie ją otrzymujesz. Bodajże wtedy, kiedy musisz wybrać na poziomie piątym ścieżkę kariery – wtedy musisz wybrać botanika. I nawet, jak później nie zamierzasz ciągnąć dalej tej kariery, to jest ona mało wymagająca, jeśli zostajesz simem w domu. Wilk syty i owca cała, bo Twój sim dużo się nie narobi, a jagodę Krowokwiatu ma pewną :).

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.