Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi u偶ytkownikami spo艂eczno艣ci DOTsim!

Strona G艂贸wna Fora SPO艁ECZNO艢膯 Pogaduszki "Przepowiedz" przysz艂o艣膰 osoby powy偶ej ?

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 1 miesi膮c, 1 tydzie艅 temu
16 uczestnik贸w
65 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
    Buszuj膮cy w Zbo偶u
    Uczestnik
    @morderczy-nalesnik-xd

Zabawimy si臋 we wr贸偶k臋 Esmerald臋 z cyga艅skiego wozu z mistycznymi mocami (do oszustwa) i przepowiemy sobie nawzajem przysz艂o艣膰 wed艂ug zasady, 偶e pierwsza osoba zaczyna, a druga „przepowiada” jej przysz艂o艣膰 (Najlepiej jak膮艣 mocno absurdaln膮, 偶e a偶 prawie nie mo偶liw膮, ale fikcyjn膮). Niech wasza konstelacja gwiazd uk艂adaj膮ca si臋 w wasz szcz臋艣liwy znak zodiaku i pieni膮dze od oszukanych ludzi wam sprzyjaj膮. ??

Buszuj膮cy w Zbo偶u
    Uczestnik
    @morderczy-nalesnik-xd

To ja pierwszy. Czekam… ?

ArtSim
    Uczestnik
    @arcio380

Co艣 si臋 stanie z twoim The Sims: nie wiadomo czy na plus, czy na minus. To si臋 sko艅czy rado艣ci膮 lub depresj膮

Hejkasz
    Uczestnik
    @hejkasz

ArtSim | Przepowiadam ci, 偶e nie nigdy nie pojawi si臋 rozszerzenie do Sims, kt贸rego oczekujesz, b臋dzie na odwr贸t – B臋d膮 same z艂e!

daj.mi.spa膰
    Uczestnik
    @ambrozja

Witaj Hejkasz , widz臋 w twojej aurze , 偶e za nied艂ugo co艣 wa偶nego wydarzy si臋 w twoim 偶yciu mo偶e to je ca艂kowicie odmieni膰…

Buszuj膮cy w Zbo偶u
    Uczestnik
    @morderczy-nalesnik-xd

Droga Ambrozjo. W tym roku zbije si臋 przed Tob膮 lustro, kt贸re spowoduje u Ciebie nieszcz臋艣cie na siedem lat, a p贸藕niej zostaniesz otoczona przez stado bezpa艅skich czarnych kot贸w. Przejdziesz pod drabin膮 na kt贸rej b臋dzie puszka farby, kt贸ra si臋 na ciebie wyleje, a sama drabina straci r贸wnowag臋 uderzaj膮c Ciebie, a wszystko to stanie si臋 w pi膮tek 13, a w sklepach zabraknie soli do odwr贸cenia pecha, ale przyjdzie potem przystojny kominiarz z biedronk膮 na ramieniu trzymaj膮cy bukiet czterolistnych koniczyn, kt贸re odegna wszelkie z艂e (niczym w komedii romantycznej), a wiele lat p贸藕niej wyjdziecie za m膮偶 i b臋dziecie mieli dziecko obok, kt贸rego obok zawsze b臋dzie zawi膮zana czerwona wst膮偶ka zrobiona z szalika Gucci, by odstrasza膰 z艂o i reprezentowa膰 bogactwo w domu i na ulicy przed tymi pospolitymi biedakami, kt贸rzy maj膮 pospolit膮 wyp艂at臋 i musz膮 stara膰 si臋 w wi臋cej pieni臋dzy ni偶 Ty. (Je艣li by艂o to w jaki艣 spos贸b obra藕liwe to przepraszam)

Luna101
    Uczestnik
    @luna101

Witaj…. przepowiadam Ci, 偶e nad twoim domem o p贸艂nocy, 30 lutego objawi Ci si臋 UFO, w kt贸rym podr贸偶uj膮 kosmici – czyli twoi s膮siedzi po reinkarnacji. Zabior膮 Ci臋 tam i przerobi膮 tak, aby艣 si臋 upodobni艂 do ich samych… Przy okazji ich technologia jest znacznie bardziej rozwini臋ta od naszej i pierwsze, co zrobi膮 to przejrz膮 twoj膮 histori臋 przegl膮dania- nie powstrzymasz ich wygaszaczami ekranu, multiskomplikowanymi has艂ami, komunikatami z Avasta, wtyczk膮 na Blue Screen – nic ich nie zatrzyma i nawet b臋d膮 grzeba膰 w folderze System 32.聽 Zrobi膮 swoje obrz臋dy za kopu艂膮 Ziemi w innej galaktyce, zda艂a od jakiej kolwiek cywilizacji…. Strze偶 si臋!,

ASTRA
    Uczestnik
    @olexandra

Luna101 | Na nast臋pnej wizycie w kinie b臋dziesz p艂aka膰 jak ma艂e dziecko ( tak, nie mam pomys艂贸w XDDD )

Nierozlaczka
    Uczestnik
    @nierozlaczka

Hmm… Moja szklana kula m贸wi, 偶e nied艂ugo dostaniesz co艣 co chcesz od zawsze.

cd ??
    Uczestnik
    @kreatywnynaparstek

Witaj.. Jutro powinna艣 by膰 ostro偶niejsza, nigdy nie wiadomo co, gdzie i kiedy zrobi膮 twoi znajomi..

daj.mi.spa膰
    Uczestnik
    @ambrozja

Witaj je偶eli jeste艣 jesieni膮 pomaluj sw贸j dom,mieszkanie na jesienne kolory aby twoje 偶ycie toczy艂o si臋 w pe艂nej harmonii.

Luna101
    Uczestnik
    @luna101

Witaj…

Je艣li to czytasz to najprawdopodobniej tw贸j jasnowidz nie 偶yje….Od nadmiaru przepowiedni g艂owa mu eksplodowa艂a XD

Ciebie i 5 ukochanych os贸b czeka to samo…

cd ??
    Uczestnik
    @kreatywnynaparstek

Witaj, powinna艣 zapisa膰 kilka save’贸w z twoich rozgrywek, poniewa偶 do twojego komputera wejdzie bardzo rzadki wirus!!

Nierozlaczka
    Uczestnik
    @nierozlaczka

O nie, widz臋… Smutek nad twoj膮 g艂ow膮. Wy艣lij SMS o tre艣ci ok na numer 71231 by dowiedzie膰 si臋 wi臋cej

ArtSim
    Uczestnik
    @arcio380

Droga nierozlaczko,聽 w bliskiej lub dalekiej przysz艂o艣ci b臋dziesz mia艂a urodziny (i wtedy porwie ci臋 chessburger z serem z the sims 3 i wy艣l膮 cie na kartusze do tost贸w z serem ale nie chce mi mi si臋 gada膰)

Ogl膮dasz 15 wpis贸w - 1 z 15 (wszystkich: 66)

Musisz by膰 zalogowany, aby odpowiedzie膰 na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zag艂osuj w ankiecie

Co podoba Ci si臋 w 艣lubnym pakiecie?

Wszystkich g艂osuj膮cych: 30
  • 10%

Wyprawianie wesela

• 10%

Nowe stroje i meble

• 63%

艢wiat Tartosa

• 7%

O艣wiadczyny i interakcje

• 10%

Nie podoba mi si臋 pakiet

Dzi臋ki za g艂osowanie! Po now膮 ankiet臋 zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...