Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki "Przepowiedz" przyszłość osoby powyżej ?

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 1 rok, 11 miesięcy temu
16 uczestników
65 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65224

    Zabawimy się we wróżkę Esmeraldę z cygańskiego wozu z mistycznymi mocami (do oszustwa) i przepowiemy sobie nawzajem przyszłość według zasady, że pierwsza osoba zaczyna, a druga „przepowiada” jej przyszłość (Najlepiej jakąś mocno absurdalną, że aż prawie nie możliwą, ale fikcyjną). Niech wasza konstelacja gwiazd układająca się w wasz szczęśliwy znak zodiaku i pieniądze od oszukanych ludzi wam sprzyjają. ??

    #65226

    To ja pierwszy. Czekam… ?

    #65227
    ArtSim
    Uczestnik

    Coś się stanie z twoim The Sims: nie wiadomo czy na plus, czy na minus. To się skończy radością lub depresją

    #65229
    Hejkasz
    Uczestnik

    ArtSim | Przepowiadam ci, że nie nigdy nie pojawi się rozszerzenie do Sims, którego oczekujesz, będzie na odwrót – Będą same złe!

    #65230
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Witaj Hejkasz , widzę w twojej aurze , że za niedługo coś ważnego wydarzy się w twoim życiu może to je całkowicie odmienić…

    #65257

    Droga Ambrozjo. W tym roku zbije się przed Tobą lustro, które spowoduje u Ciebie nieszczęście na siedem lat, a później zostaniesz otoczona przez stado bezpańskich czarnych kotów. Przejdziesz pod drabiną na której będzie puszka farby, która się na ciebie wyleje, a sama drabina straci równowagę uderzając Ciebie, a wszystko to stanie się w piątek 13, a w sklepach zabraknie soli do odwrócenia pecha, ale przyjdzie potem przystojny kominiarz z biedronką na ramieniu trzymający bukiet czterolistnych koniczyn, które odegna wszelkie złe (niczym w komedii romantycznej), a wiele lat później wyjdziecie za mąż i będziecie mieli dziecko obok, którego obok zawsze będzie zawiązana czerwona wstążka zrobiona z szalika Gucci, by odstraszać zło i reprezentować bogactwo w domu i na ulicy przed tymi pospolitymi biedakami, którzy mają pospolitą wypłatę i muszą starać się w więcej pieniędzy niż Ty. (Jeśli było to w jakiś sposób obraźliwe to przepraszam)

    #65282
    Luna101
    Uczestnik

    Witaj…. przepowiadam Ci, że nad twoim domem o północy, 30 lutego objawi Ci się UFO, w którym podróżują kosmici – czyli twoi sąsiedzi po reinkarnacji. Zabiorą Cię tam i przerobią tak, abyś się upodobnił do ich samych… Przy okazji ich technologia jest znacznie bardziej rozwinięta od naszej i pierwsze, co zrobią to przejrzą twoją historię przeglądania- nie powstrzymasz ich wygaszaczami ekranu, multiskomplikowanymi hasłami, komunikatami z Avasta, wtyczką na Blue Screen – nic ich nie zatrzyma i nawet będą grzebać w folderze System 32.  Zrobią swoje obrzędy za kopułą Ziemi w innej galaktyce, zdała od jakiej kolwiek cywilizacji…. Strzeż się!,

    #65297
    ASTRA
    Uczestnik

    Luna101 | Na następnej wizycie w kinie będziesz płakać jak małe dziecko ( tak, nie mam pomysłów XDDD )

    #65312
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Hmm… Moja szklana kula mówi, że niedługo dostaniesz coś co chcesz od zawsze.

    #65316
    cd ??
    Uczestnik

    Witaj.. Jutro powinnaś być ostrożniejsza, nigdy nie wiadomo co, gdzie i kiedy zrobią twoi znajomi..

    #65322
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Witaj jeżeli jesteś jesienią pomaluj swój dom,mieszkanie na jesienne kolory aby twoje życie toczyło się w pełnej harmonii.

    #65354
    Luna101
    Uczestnik

    Witaj…

    Jeśli to czytasz to najprawdopodobniej twój jasnowidz nie żyje….Od nadmiaru przepowiedni głowa mu eksplodowała XD

    Ciebie i 5 ukochanych osób czeka to samo…

    #65975
    cd ??
    Uczestnik

    Witaj, powinnaś zapisać kilka save’ów z twoich rozgrywek, ponieważ do twojego komputera wejdzie bardzo rzadki wirus!!

    #65977
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    O nie, widzę… Smutek nad twoją głową. Wyślij SMS o treści ok na numer 71231 by dowiedzieć się więcej

    #65991
    ArtSim
    Uczestnik

    Droga nierozlaczko,  w bliskiej lub dalekiej przyszłości będziesz miała urodziny (i wtedy porwie cię chessburger z serem z the sims 3 i wyślą cie na kartusze do tostów z serem ale nie chce mi mi się gadać)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 66)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.