Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Przygoda w dżungli czy dodatek?

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 10 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55418
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Otóż na Originie jest promocja 25% na przygodę w dżungli i 50% na dodatki. Na koncie origin mam 80 złotych więc mogę kupić tylko jedno z tych rzeczy, tyko którą? Jeżeli dodatek to który? (Mam tylko Witaj w pracy). A więc mam nadzieję, że pomożecie w wyborze

    #55419
    Pixeel
    Uczestnik

    Miejskie Życie dodaje najwięcej rozgrywki. Mieszkania w blokach, które są ciekawsze niż w trójce, umiejętność śpiewania i bary karaoke, koszykówkę, miasto, które żyje (na ulicach są grajkowie, żywe posągi, budki z jedzeniem, protesty itp), 5 festiwali i 3 półotwarte ścieżki kariery z czego każda jest zupełnie inna i fajna xD

    Jak dla mnie to najlepsze rozszerzenie do czwórki

    #55422
    Hejkasz
    Uczestnik

    Jakbym miała wybierać pomiędzy Psy i Koty a Miejskie życie, to wybrała bym Miejskie Życie (Pamiętam że oceniłam ten dodatek 10/10, a psy 9/10). Psy i Koty dodaje zwierzęta, a MŻ dodaje wieżowce w mieście, Ubrania podobają mi się bardziej niz z MŻ. Meble hm, chyba i tu i tu są spoko. Rozgrywka: Każdy chce miec psa czy kota w simsach więc za to PiK ma przewagę w rozgrywce. Kreator, zabawy z zwierz. piękne miasto z latarnią. MŻ ma mieszkania co jest na prawdę super, a widoki za okna boskie. Śpiewanie to najlepsza umiejętność dla mnie(no jeszcze coś się znajdzie).

    Oficjalnie: Wolę kupić Miejskie Życie niż inne dodatki i pakiety.

    *Pamiętaj że to moja opinia i możemy woleć inne aktywności.

    #55423
    Evaerynth
    Uczestnik

    Moim zdaniem lepiej kupić dodatek, ponieważ wprowadza więcej nowej rozgrywki i nowych elementów. A który? Ja bym wybrała „Psy i koty”, nie tylko ze względu na zwierzęta, ale przede wszystkim ze względu na piękne, nadmorskie otoczenie i karierę weterynarza.

    #55530
    SimPaulina
    Uczestnik

    Miejskie życie ? jest dużo nowej rozgrywki, fajne kariery, apartamenty i piękne miasto

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.