Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Przygoda w Dżungli – pytanie

ostatnio zaktualizowano przez sensualitat 4 lata, 10 miesięcy temu
2 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68786
    sensualitat
    Uczestnik

    Witajcie. Mam pytanie dotyczące rozgrywki w WwD. Mianowicie kiedy odwiedzam nowe lokacje w Selvadoradzie inne są zablokowane. Udało mi się kilka razy przejść całą świątynię i mimo to miejsca, które były zablokowane, nadal są niedostępne a na mapie wciąż widnieją znaki zapytania. Próbowałam kilka razy i moim zdaniem nie da się zwiedzić całej dżungli podczas jednego urlopu . Kiedy jednak wracam do dżungli innym razem to z kolei inne miejsca są zablokowane i co bym nie robiła to nie mogę tam się dostać. I tak w kółko. Generalnie udało mi się odwiedzić chyba wszystkie miejsca, ale nie jednocześnie. Udało się komuś przejść całą dżunglę? Czy w miarę zdobywania nowych miejsc znaki zapytania na mapie znikną? Oświećcie mnie:)

    #68787
    Kasiunia
    Uczestnik

    Podczas jednego urlopu chyba nie dasz rady 🙂 Spróbuj przyjechać za kilka dni 😉 To się zmienia automatycznie ;]

    #68788
    sensualitat
    Uczestnik

    Wiem, dlatego wracam za kilka dni, ale wtedy te miejsca, które odwiedziłam za pierwszym razem są zablokowane i tak wkoło. Nie mogę poczynić żadnych postępów.

    #68789
    Kasiunia
    Uczestnik

    U mnie jest losowo. Nie raz dostępne są łaźnie a np. za kilka dni tam gdzie samolot.

    #68795
    sensualitat
    Uczestnik

    Czyli tak widocznie musi być:) Dzięki za odpowiedź.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.