Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o The Sims 4 Psy i koty?

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 9 miesięcy temu
19 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52949
    aga5myszka
    Uczestnik

    Jestem z niego bardzo zadowolona. Był długo wyczekiwany i okazał się być zaskakująco dobry, wręcz wybitnie dopracowany. Fakt, że do dodatku dostaliśmy akcesoria jest śmieszny, ale gra bez tych akcesoriów wcale nie traci.

    Koty i Psy są po prostu urocze. Za każdym razem kiedy tworzę kota w Stwórz Zwierzaka to mam ochotę wyciągnąć rękę do ekranu i pogłaskać tegoż kociaka. Samo narzędzie tworzenia jest innowacyjne i stemplowanie czy też kolorowanie futerka nie jest trudne i sprawia wiele przyjemności.

    Nowa okolica jaką dostajemy jest ogromna i malownicza. Lubię mieszkać w Brindleton Bay, jest tam spoko miejsc do odkrycia ze zwierzakami oraz mnóstwo bezdomnych przybłęd, które chciałoby się ze sobą wziąć do simowego domu.

    Ogólnie rzecz biorąc jestem z dodatku bardzo zadowolona. Wprowadza kilka znaczących nowości, a już na pewno baardzo urozmaica życia naszych simów. Nie odczuwam jakoś dotkliwie braku koni czy małych zwierzaków więc i tak jest na plus 😀

    #53148
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dodatek całkiem przypadł mi do gustu. Podoba mi się nowa okolica i kariera weterynarza. Zwierzęta same w sobie i ich interakcje są urocze, ale mniej więcej czegoś takiego się spodziewałam, więc powiedzmy, że zrobiły na mnie neutralne wrażenie.

    #70833
    Hejkasz
    Uczestnik

    -Dodatek nie daje dużo rozgrywki (-)

    -Brak małych zwierząt i koni jest paranoją (-)

    -Dużo Ras (+)

    -Ładne animacje oraz  aktywności zwierząt (+)

    -Klinika jest świetna, rozgrywka jak w szpitalu z WWP (+)

    -Miasto jest Piękne (+)

    -Historia rozbicia statku na (+)

    -Umiejętności tresury – fajne, ale nie podoba mi sie fakt ze na 2 poziomie odblokowujemy już wszystkie sztuczki (+/-)

    Oceniam dodatek 8/10

    #70836
    ArtSim
    Uczestnik

    Moim zdaniem minusem całego dodatku jest to że nie ma ptaków ,wężów itd. (konie do życia nie są mi potrzebne).

    Jest bardzo ładne miasto lecz niestety jest dużo deszczu z CPR.

    Klinika jest dobra lecz szkoda że nie ma opcji podjęcia kariery jako weterynarz.

    To że  nie ma kontroli zwierzaków jest do mnie na plus bo nie trzeba się nimi zajmować.

    Dodatek nie najlepszy ale zasługuje na 8.7/10

     

    #70858
    Hejkasz
    Uczestnik

    Artsim, ale jest „kariera” Weterynarz” -> jesteś nim w swojej klinice

    #71320
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    Moim zdaniem najgorsze „zwierzaki” w całej serii the sims. Owszem, podoba mi się całkowity brak kontroli nad naszymi pupilami i fajny pomysł z tym grywalnym szopem i lisem, ale w żadnej części gry tak mnie one nie irytowały. Może dlatego że są strasznie wymagające, nawet bardziej niż małe dzieci. O ile kot jeszcze zajmie się sobą, to psy cały czas chciały by być wyprowadzane, a nawet krótki spacer długo zajmuje. Przy dużych rodzinach jakie ja zazwyczaj mam to opieka nad nimi jest strasznie ciężka. Ale muszę przyznać, że zwłaszcza kociaki w tej grze są mega urocze, rozpływałam się przy małych kociętach. I nie wiem dlaczego, ale zainstalowanie psów i kotów strasznie „zamula” mi grę.

    Zresztą czwórka to jedyna część gry w której niespecjalnie brakuje mi obecności zwierzaków.

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.