Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Pudełkowe wersje dodatków do ts3

ostatnio zaktualizowano przez Jacob 5 lat, 10 miesięcy temu
4 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54843
    Layen
    Uczestnik

    Postanowiłam przerzucić się na granie w trójkę i chce dokupić resztę dodatków.. Całej pełnej kolekcji nie zbiorę, ale te 4 dodatki, których mi brakuje to chciałabym je kupić. Szczególnie w wersji pudełkowej. Ktoś wie gdzie można takie jeszcze dostać?

    #54878
    Evaerynth
    Uczestnik

    Widziałam na Allegro wersje cyfrowe i pudełkowe, ale przeważają jednak te pierwsze.

    #54959
    Layen
    Uczestnik

    A w jakimś sklepie stacjonarnym nikt nie widział? Bo jednak Allegro to Allegro i trochę żal wydać pieniędzy na niedziałający kod

    #54960
    Kiślu/Kamila
    Uczestnik

    Jeśli Ci to nie przeszkadza to jest taka sieć skupów: CeX i tam dodatki do trójki można dostać od 15zł. Tylko no, wiadomo są to używane płytki, ale mogę zapewnić że działają (w każdym razie dodatki które ja tam kupiłam działają bez problemów). Jakby okazało się że nie ma żadnego sklepu stacjonarnego w twojej okolicy to chyba da się też zamówić przez ich stronę.

    #56728
    Jacob
    Uczestnik

    Mam pytanie – chodzi mi głównie o to samo, więc postanowiłem zadać je w tym temacie. Chciałbym kupić brakujące akcesoria, pudełkowe, używane. Czy te wydane po 2012 roku wymagają rejestracji na Origin? Grę odpalam z płyty na wersji 1.67. Da radę na pewno znaleźć na serwisach aukcyjnych takie, które nie były rejestrowane, jeśli to nie było wymagane. I właśnie nie wiem czy było, czy nie…

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.