Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Często zadawane pytania Czym są Dotcoiny?

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 3 miesiące temu
7 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64338
    najulola
    Uczestnik

    Co można kupić za monety z konta DOTSIM

    #64339
    Fiolek
    Uczestnik

    DotCoiny (bo taka waluta jest na Dotce) na ten moment służą tylko do określenia rangi na forum. Im więcej masz monet, tym wyższą masz rangę. 😉 Będzie je można też wydać za jakiś czas na trofea, które przyozdobią Twój profil. 😀 Ale ich na razie nie ma – pojawią się dopiero po wielkim odświeżeniu strony (zostanie kompletnie przeinstalowana na serwerze). Kiedy to będzie? Nie wiadomo, ale coś czuję, że nie prędko. ?

    #64341
    najulola
    Uczestnik

    Dzięki za pomoc ale jeszcze jedno pytanko jaką rangę mam jak mam 26 monet jestem świerzakiem tak, dobrze zrozumiałam?

    #64343
    Fiolek
    Uczestnik

    Tak, dobrze zrozumiałaś. 😉 Im więcej będziesz miała DotCoinów, tym wyższa będzie Twoja ranga. 🙂 Jeśli nic się nie zmieniło (rangę świerzaka dawno temu, wybacz ?) to następną Twoją rangą będzie Forumowicz 🙂 Niestety nie pamiętam od jakiego progu się on zaczynał 🙁

    #64354
    Fiolek
    Uczestnik

    Oczywiście miało być *rangę świerzaka miałem dawno temu ? Edytować odpowiedzi już nie mogłem, a dopiero teraz zauważyłem że zabrakło jednego słówka ?

    #64429
    TAETER
    Uczestnik

    O, a ja właśnie się zastanawiałam na co one są 😀 dzięki za wyjaśnienie!

    #64430
    TAETER
    Uczestnik

    A tak swoją drogą, z ciekawości spojrzałam i mam ponad 75 DC. Jest jakiś wykaz „od, do” rang? Kiedy się zmienią rangi itd?

    #64453
    Fiolek
    Uczestnik

    @MarineSim Z tego co kojarzę to chyba od 100 jest kolejna ranga (chyba Forumowicz), ale nie jestem pewien tego 😉

    #68389
    Kiyoko
    Uczestnik

    Jeśli jest to możliwe, to chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dotcoinów. Czy, gdzie i jak można je wydawać, czy mają jakiś przelicznik na złoty polski, symbol graficzny.

    #68459

    @Fiolek jeśli mam już ponad 100 dotcoinów to powinnam mieć kolejną rangę ,ale dalej mam Świeżaka? Czy zmienił się próg zmienia rang? Czy to jest błąd?

    #68461
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja forumowicza miałem jak miałem 200-300 dotcoinów. Dokładnie nie wiem bo mam już ponad 2000?A 3 ranga „maskotka forum” jest od 600

    A przeliczenia nie ma bo to tylko pokazania np. jak długo jesteśmy ,czy coś robiliśmy. Kiedy będzie można je wymieniać nie wiemy ale Karol coś wspominał o czerwcu czy lipcu?

    #68464
    Kiyoko
    Uczestnik

    A ja jestem Forumowiczem tak orientacyjnie od 160 dotcoinów. I w/w jestem od dzisiaj, tj. 13 VI. Możliwe, że zmiana rangi wśród użytkowników zależy i od ilości forum, na ilu się udzielamy i od ilości postów. Hm, a na co można wydawać dotcoiny? Proszę o sugestie.

    #68467
    ArtSim
    Uczestnik

    Wydawać dotcoinów jeszcze nie można a o rangach decydują monety ale nie wiem od ilu

    I dam przykład od tym że ilość dni na Dotsim są potrzebne

    Ja założyłem konto ok. listopada i mam wyższą rangę od @Hejkasz a nawet Karola ( mam nadzieję że Karol i @Hejkasz się nie obrażą)

    #68470
    ArtSim
    Uczestnik

    Przepraszam chodziło mi o nie potrzebne czas

    #70547
    najulola
    Uczestnik

    heh ja mam 99

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.