Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #15

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 9 miesięcy temu
6 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71590
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć! 🙂 Jak wszyscy wiedzą ostatnio zmieniono wygląd okładki The Sims. Poznaliśmy nowych simów, którzy już trafili do galerii, kto nie widział to polecam zajrzeć na profil Maxis w galerii 😉 Chciałabym, abyście w tym tygodniu wybrali sobie dowolną postać z okładki i dla niej stworzyli pasujący dom 🙂 Wrzucam poniżej link do profilu Maxisa i zdjęcie okładki 😉 Wybaczcie, ale nie mam w lepszej jakości 🙂 Jak macie jakieś pytania dodatkowe to dajcie znać 😉 Wyzwanie trwa do środy 24 lipca. Zwycięzca otrzyma odznakę „Mistrz budownictwa” i 295 monet. Jak zawsze dodatkowo 50 monet dla tych, którzy zdecydują się wrzucić swoją pracę do swojego tematu w Galerii dzieł. 

    https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/browse?category=all&searchtype=ea_origin_id&sortby=newest&time=all&searchquery=Maxis&max=50&maxis=false

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #71591
    ArtSim
    Uczestnik

    I o taką wolność wyboru mi chodziło? A czy można robić pary jak ci w lewym górnym rogu?

    #71592
    nolcanol
    Uczestnik

    Bierem tą w czapie 😀

    #71593
    ArtSim
    Uczestnik

    To jak tak to ja tego z aparatem i jeśli można to +  tą w brązowej kurtce?

    #71612
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Można łączyć simy w dowolny sposób, wybierzcie kogo chcecie i stwórzcie dla nich najlepszy dom 😉

    #71699
    ArtSim
    Uczestnik

    Firma ArtSim sp. oz. wita z powrotem!

    Dziś zajmiemy się domem dla nowożeńców – Noaha Meyera i Sydney Wright.

    Para po ślubie długo szukała miejsca dla siebie – od wielkich wieżowców po małe chatki przy lesie. Zdecydowali się na dom w San Myshuno na targu smaków. Zadzwonili by zrobić im dom marzeń co zrobiliśmy. Oto efekt:

    Zacznijmy od podwórka. Na lewo jest mała szklarnia ,a na prawo dwie bramy i dach do zaparkowania samochodów.

    Z tyłu domu jest część do odpoczynku – basen, leżaki, stolik z krzesłami i … sznurek na pranie?

    Przyjrzyjmy się teraz wnętrzu domu.

    Przedsionek ma wieszaki na ubrania i system ocieplania z ogrzewaniem.

    Na prawo jest łazienka z wanno-prysznicem, koszem na pranie, toaletą i umywalką z lustrem.

    W salonie są zdjęcia oceanu z Sulani, radio , telewizor i kanapy i stolikiem. Szklane drzwi prowadzą na podwórku ,a pozostałe dwa drzwi do gabinetów.

    Pierwszy gabinet należy do Sydney. Jest tam stanowisko do nagrywania i greenscreen.

    Drugi gabinet należy do Noaha. Jest biurko gdzie może programować, maszyna do baniek i regał na książki.

    Po przeciwnej stronie gabinetów jest kuchnia z jadalnią. Kuchnia jest duża w ciepłych kolorach i jest miejscem do rozwijania jednej z pasji Noaha – gotowania. Reszta pomieszczenia jest zielona ,a na jednej ze ścian wisi zdjęcie pary.

    Łazienka jest szara i ma niebieskie akcenty.

    Zrobiliśmy prezent dla Noaha i zrobiliśmy małe studio fotograficzne.

    Sypialnia jest bardzo abstrakcyjna. Oprócz błękitu i brązu jest pomarańcz i żółć.

    Mamy nadzieję, że dom spodoba się parze 😉

    #71705
    nolcanol
    Uczestnik

    ArtSim szok, wybrałam tę samą działkę co Ty 😀 Fajnie się wyróżnia taki rodzinny domek z ogródkiem wśród starych kamienic 🙂

    #71707
    ArtSim
    Uczestnik

    @nolcanol dzięki ?

    I tu dodam:

    A: mają trochę inne prace co wiąże że sobą inne zainteresowania, ale przeprowadzili się i musieli mieć inną pracę dlatego poszli w pracę w Internecie i jako guru techniki

    B: w przedsiąnku chodziło mi o system pożarniczy z ogrzewaniem

    C: zmieniłem trochę Noaha by pasował bardziej do okładki lecz i tak mi się zbytnio nie udało

    #71710
    nolcanol
    Uczestnik

    Mia Hayes to dziewczyna, która ma głowę do liczb i kreatywne oko. Swój codzienny czas dzieli pomiędzy programowaniem a twórczością artystyczną. Jest trochę introwertyczką i zarazem buntowniczką, a ta niezależność nadaje kierunek jej życiu. Mia w unikalny sposób przyciąga do siebie osoby kreatywne i energiczne i tacy właśnie są jej przyjaciele, którzy kochają w niej jej dziecinny entuzjazm. Mia jest „klejem”, który spaja jej grono przyjaciół.

    Mia potrzebowała miejsca dla siebie, w którym będzie mogła czuć się wolna i będzie mogła oddać się swojej pasji w pełni. Pragnęła miejsca o wielkiej przestrzeni, która nie ograniczałaby jej wyobraźni i która natchnęłaby ją do realizacji swoich wielkich, kreatywnych pomysłów. Takie miejsce znalazła w mieście tętniącym życiem San Myshuno, trochę na uboczu, w dzielnicy słynącej z festiwali smaków. Ten loftowy dom idealnie wpasowany jest w otaczającą go dzielnicę starych kamienic i fabryk a jego najcenniejszą zaletą jest to, czego Mia potrzebuje najbardziej – otwarta przestrzeń.

     

    Mia Loft

    Galeria

     

     

    Mia nie może się nadziwić, że udało jej się znaleźć tak idealne miejsce, które praktycznie jest odzwierciedleniem jej artystycznie zwariowanej duszy.

     

    Więcej fotek będzie w moich cosiach 🙂

    #71712
    ArtSim
    Uczestnik

    Dziękujemy zwycięscy, do widzenia,  zostałem zmiażdżony!

    #71714
    nolcanol
    Uczestnik

    ArtSim każdy robi jak potrafi, a Tobie idzie co raz lepiej więc nie ma co się łamać 🙂 Twój domek jest na prawdę fajny 🙂 Ja też kiedyś nie potrafiłam dobrze budować, możesz zajrzeć do mojej galerii na początkowe domy 😛

    #71774
    Magrat
    Uczestnik

    Nowy dom Mii i Deli.

    #71779
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    Za względu na ciekawy życiorys wybrałam Camille Abbiza. I to właśnie dla niej stworzyłam dom połączony z kawiarnią!

    Domek został zbudowany z połączenia dwóch stylów: francuskiego oraz marokańskiego. Wszystko byleby Camille czuła się jak najlepiej. Zainspirowało mnie również jej zamiłowanie do zdrowego odżywiania się i duch sportu.

     

    Domek umieściłam w Windenburgu – najlepiej wpasował się w otoczenie. Oczywiście pogoda nie dopisuje jakoś szczególnie pomimo lata.

     

    Nazwa domu z francuskiego, oznacza kwiatowy dom.

     

     

     

    KAWIARNIA!!

     

     

    DOM!!

     

     

    Taki trochę dłuuugi korytarz połączony z przedpokojem, gdzie na spokojnie można otrzepać buty z piasku, posiedzieć sobie lub wybrać parasolkę na deszczowy dzień.

     

    Łazienki jak widać są prawie identyczne – chciałam zachować równowagę (zawsze to robię xD)

     

     

    Ulubionym kolorkiem Camille jest niebieski (w przeciwieństwie do mnie) i wszelkie jego odmiany. Jak widać podłoga jest dość ciekawym połączeniem paneli z kafelkami. Z tego korytarza można dość w trzy miejsca: siłownia, na górę oraz do salonu.

     

     

    Skromna siłownia bez jakiś udziwnień i niepotrzebnym rozpraszających kolorów. Tylko Camille i bieg.

     

     

    Piękny żółto pomarańczowy (czerwono biały) pokój przepełniony francuskim przepychem. Coś dla odmiany. Wprost od niego można wejść do kuchni.

     

     

    W pełni wyposażona kuchnia w jasnym kolorach, by Camille mogła skupiać się kolorystyce oraz smaku przygotowywanych tu potraw. Warzywka tylko ekologiczne z własnej uprawy są tu używane. Przyprawy sprowadza z odwiedzanym miejsc – lubi podróżować nie tylko jeździ do krewnych.

     

     

    Prost z kuchni jest widok na w tych samym stylu wyposażoną jadalnię. Camille nie lubi jadać sama. Często więc gotuje dla znajomych, którzy wpadają pogadać i spróbować nowych potraw.

     

     

    Wracając do kafelkowego korytarza można wejść jeszcze wyżej! Tu również jest niebieski, ale z paneli ściennych korytarz. Niebieskiego nigdy mało!

     

     

    Szukając inspiracji Camille uwielbia poczytać wiele interpretacji wielkich kucharzy. Potrzebuje wtedy ciszy i spokoju. Nauka pochłania ją bowiem całkowicie.

     

     

    Po ciężkiej pracy, doszkalaniu się i dodatkowych pompkach czas na sen. Tu sprawdza się idealnie jasna drewniana sypialnia. Oczywiście Camille czyta również tu, jak widać do czyścioszków nie należy… ale w kuchni lśni! Jak ona to robi?

     

    I to wszystko!!

     

     

    Dagg dagg!

     

     

     

     

    #71886
    Ginewra
    Uczestnik

    @ArtSim – A co to za podmorskie obrazy z turkusowego salonu? Z którego dodatku?

     


    @Nolcanol
    – Będzie można domek ściągnąć z twojej galerii? Jakie trzeba mieć dodatki?

    #71887
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra po wpisaniu kodu bb.showhiddenobjects mamy dostępne obrazy z dodatku „Wyspiarskie Życie”?

    Da się je zrobić chyba przy interakcji z boją „rób zdjęcia pod wodą”.

    Więc jeśli wciąż nie masz dodatku to niestety nie masz ich dostępnych

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.