Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #19

ostatnio zaktualizowano przez bluesocks 4 lata, 5 miesięcy temu
7 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74957
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Podobno za łatwo ze mną macie i wyzwania też za łatwe 😉 To w tym tygodniu trochę utrudnimy. Tworzyliście rodzinę, która przeprowadziła się do Glimmerbrook, a ja chętnie zobaczę w jakim domu zamieszkali. Dom musi mieć przynajmniej 3 sypialnie, a dodatkowo tym razem są ograniczenia dotyczące budżetu – 75 tysięcy simoleonów, tyle rodzina mogła wydać na nowy dom 😉 Liczy się cena, która widnieje w bibliotece, w związku z tym proszę o fotkę z biblioteki, gdzie będzie pokazane ile kosztuje dom. Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę ?Remont tygodnia?. Czas do środy 2 października.  Już tradycyjnie dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet 🙂 Dobrej zabawy! Jak macie jakieś pytania dajcie znać! 🙂

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #74958
    ArtSim
    Uczestnik

    I to jest dobre wyzwanie! I pozwalam mnie znienawidzić za to?

    #74959
    Ginewra
    Uczestnik

    @ArtSim – dzięki za pozwolenie 😀

    #75046
    bluesocks
    Uczestnik

    @dzidziak86 mogę prosić o wskazówkę jak mam zamieścić fotkę z biblioteki? Pierwszy raz biorę udział w wyzwaniu na remont, już nie wspominając o tym, że pierwszy raz wrzuciłam na swoje konto w bibliotece mój domek 🙂

    Kilka zdjęć nowego domu pani Jess i pana Russa oraz ich nastoletnich bliźniaczek – Sabriny i Melanie. Rodzina jest nowa w sąsiedztwie, z racji ograniczonych funduszy chcieli bardzo podstawowy wystrój. Ma to pomóc gdy w przyszłości zdecydują się na ulepszenia czy też remont. Bliźniaczkom zależało aby mimo odmiennych zainteresowań (jedna zbiera pierwiastki, a druga maluje) pokoje były do siebie bliźniaczo podobne. Na tyłach domu jest miejsce na ogród jaki chce założyć pani Jess oraz miejsce do gry w kosza – czyli ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu przez całą rodziną. Na ganku  przed domem jest miejsce do porannej jogi.

    Dom składa się z :

    -otwartej kuchni połączonej z jadalnią

    -salonu

    -trzech sypialni

    -łazienki

    -pralni

    -ogrodu

    -boiska do koszykówki

    Więcej zdjęć w galerii dzieł, w temacie bluesocks 🙂

    Widok po wejściu do domu:

    #75047
    ArtSim
    Uczestnik

    @bluesocks :

    1. Zdjęcie w galerii robi się wciskając klawisz nad samej górze klawiatury nad strzałkami
    2. Czarownica się nazywała Lara jakby coś?
    #75050
    ArtSim
    Uczestnik

    A i dodam do podpunktu 1 że trzeba potem to wkleić np. do painta i zapisać?

    #75058
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! 🙂 @bluesocks nie było potrzeby wrzucania do galerii, wystarczyło tylko zapisać w bibliotece, ale skoro jest w galerii to ja sobie znajdę, więc nie musisz w sumie wrzucać fotki 😉 Tylko podaj mi nazwę, chyba, że użyłaś, któryś z tagów #forumDS albo #remonttygodnia to ja sobie sama poszukam 😉 Jeśli chcesz jednak wkleić fotkę to wystarczy kliknąć na klawiaturze PrintScreen, a następnie otworzyć painta i kliknąć w „wklej”. Lara, Jess nie ma znaczenia też 😉 O! Rymuję 😉 A domek jest prześliczny!

    #75077
    nolcanol
    Uczestnik

    Magical corner

    Cena: 74 990

    Sypialnie: 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    #75091
    bluesocks
    Uczestnik

    @ArtSim i @dzidziak86 dzięki za pomoc! 🙂 Znam ten sposób ale myślałam że może trzeba użyć jakiegoś innego 🙂


    @dzidziak86
    dodałam hasztagi także powinnaś znaleźć 🙂 Jakby jednak był problem to daj znać to dorzucę zdjęcie z ceną 🙂


    @nolcanol
    jak zawsze genialne dzieło! Jestem oczarowana Twoimi zdolnościami w dziedzinie simowego budownictwa 😀

    #75094
    Magrat
    Uczestnik

    Moja propozycja domku dla Lary i jej rodziny.

    Dom posiada 3 sypialnie i 1 łazienkę.

     

     

     

    #75116
    nolcanol
    Uczestnik

    bluesocks dziękuję 🙂

    #75135
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za zgłoszenia! 🙂 Zwycięzcą zostaje @Magrat! Gratulacje 🙂

    #75136
    Claymora
    Uczestnik

    GRATULACJE Magrat!!

    #75138
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację!

    #75139
    Magrat
    Uczestnik

    Dziękuję 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.