Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #22

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 4 miesiące temu
9 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #76192
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Na ten tydzień mam dla Was propozycję przerobienia istniejącej parceli. Zawsze uważałam, że wyposażenie gotowych parceli publicznych w grze jest kompletnie nieciekawe. Tym razem chciałabym, abyście urządzili bar z prawdziwego zdarzenia, a konkretnie chodzi mi o ten bar:

    Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę ?Mistrz budownictwa?. Czas do środy 13 listopada.  Już tradycyjnie dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet ?

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #76220
    Ginewra
    Uczestnik

    Ooo.. Świetny pomysł, z chęcią ściągnę od kogoś ten bar, bo zawsze miałam problem, żeby go zrobić ciekawszym 🙂 Zawsze mi się wydawało, że jest za mało miejsca w środku, więc jest taki… nieustawny.

    #76221
    ArtSim
    Uczestnik

    Trudno będzie z moją kolekcją ale dam radę?

    #76349
    Evaerynth
    Uczestnik

    Oaza na środku pustyni? Czemu nie! Najbardziej pociągające jest to, co dalekie i egzotyczne, a dla mieszkańców Oazy Zdrój zupełnie nieznane były dotąd lasy klimatu umiarkowanego. Dlatego dużą atrakcją okazał się nowo otwarty bar tematyczny, urządzony w klimacie chłodnych lasów iglastych i dalekich, górskich terenów simowego kontynentu.

     

     

    Każdy metr kwadratowy baru urządzony jest z surowców naturalnych lub imitujących naturalne. Pełno tu drewna i roślin, a tapety ścienne imitują gołą ziemię. W ciepłe dni (czyli wszystkie dni, jak dobrze żyć w Oazie Zdrój!) Simowie mogą pograć na zewnątrz w rzucanie podkowami lub schronić się przed słońcem w zaciszu sosen.

     

     

    Dywan w głównym pomieszczeniu imituje trawę pełną leśnych kwiatów. Jak świeżo!

     

     

    Telewizor na jednej ze ścian posiada ogromny wybór kanałów. Z szafy grającej sączą się jedynie delikatne odgłosy lasu, więc zawsze w przypadku przesytu leśnych bodźców można spróbować je zagłuszyć ulubionym programem. O ile telewizor akurat działa – w lesie jest w końcu słaby zasięg.

     

     

    Najważniejszy punkt każdego baru, no cóż – bar. A przed barem stoliki dla gości, z których dzięki świeczkom zapachowym unosi się zapach sosen.

     

     

    Oprócz zwykłych, drewnianych stołów mamy też kącik kamienny i pniaki – tutaj naprawdę można poczuć się jak na pikniku!

     

     

    Na ścianie wiszą suszone zioła, które jeszcze nadają wnętrzu jeszcze piękniejszego aromatu. Niektórych z tych ziół używa się do tworzenia oryginalnych drinków, które można kupić w barze. Tajemnicze nazwy nie zawsze zdradzają zawartość. Tajemnica Lasu, Kwiatowa Wróżka, Skalny Gnom… Co w tym jest? Kto wie! Ale pewnym jest, że humor dopisuje po nich doskonały. Niektórzy Simowie mówią, że po Skalnym Gnomie skrzat w rogu zaczyna opowiadać niestosowne żarty.

     

     

    Gość ma dość? Za duży hałas w głównej sali? Skrzat znów zawraca głowę? Nic tylko zabrać przyjaciół do niewielkiej sali obok, gdzie można pograć w „nie obudź lamy”.

     

     

    Nawet łazienki przywodzą na myśl te z leśnej chatki. Niestety pomysł zastąpienia toalety kwitnącym krzaczkiem spotkał się z odmową (i niedowierzaniem) sanepidu.

    #76400
    Michał
    Uczestnik

     







    #76401
    Oliwier
    Uczestnik

    Bar – „Sok z Grzechotnika” – Oaza Zdrój
    Wejście do baru

    #76520
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul sul!

    Firma Artsim sp. oz. wita z nową wersją baru „Sok z Grzechotnika”. Został zmieniony z pustynnego i dobrze znanego mieszkańcom Oazy Zdrój na pomieszanie stylów nowoczesnego i hawajskiego 🙂

    Dag dag!

    #76621
    Dana
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Juice of rattlesnake</p>
    Jutro dodam zdjęcia w Galerii dzieł.

    #76709
    Ginewra
    Uczestnik

    @Oliver, @Dana – udostępnicie swoje bary?

    #76723
    Dana
    Uczestnik

    @Ginewra ależ oczywiście :), ale nie publikuję w Galerii.

    W piątek (15.11) po godz. 12.00 – będzie można pobrać go na TSR ( jeszcze dzisiaj podam link w mojej Galerii Dzieł). 🙂

    Wtedy klikasz na download, odczekasz kilkanaście sekund i włączy się pobieranie.  Pliki domu spakowane są ZIP-em – to program systemowy  w każdym komputerze, więc wystarczy, że włożysz go do folderu Tray i tam klikając na opcję „Wypakuj tutaj”, wypakujesz pliki domu. Po wejściu do gry znajdziesz bar w Bibliotece gry.

    Folder Tray znajduje się w folderze The Sims 4 w katalogu DOKUMENTY) – ścieżka domyślna: C/Dokumenty/Electronic Arts/The sims 4.

    Milej zabawy. 🙂

     

    #76724
    Urrcia
    Uczestnik

    Lata 50 wróciły – „Sok z Grzechotnika Cover”

    #76725
    Magrat
    Uczestnik

    Bar + kręgielnia.

    Do tej okolicy kręgielnia bardzo mi pasuje, dlatego też zazwyczaj w tym miejscu w mojej okolicy można ją znaleźć.

    #76739
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za zgłoszenia! Jest w czym wybierać, a ja jak zawsze jestem zachwycona tym co potraficie stworzyć! 🙂 Zwycięzcą zostaje @Urrcia! Gratulacje 🙂

    #76741
    Urrcia
    Uczestnik

    Dziękuję. Cieszę się, że się spodobało 🙂

    #76744
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.