Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #26

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 4 lata, 3 miesiące temu
7 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78923
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 W końcu rozpoczynamy kolejny remont tygodnia. Na początek w tym roku coś niewymagającego. Nie wiem jak Wy, ale ja mam już dość tej pogody i tęsknię za ciepłem i wakacjami 😉 Tematem tego tygodnia jest impreza przy basenie. Nie trzeba tworzyć domu, wystarczy ogród z basenem i trochę miejsca, gdzie simy będą mogły grilować, potańczyć albo choć posłuchać dobrej muzyki i miło spędzić czas na świeżym powietrzu 🙂 Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę ?Mistrz budownictwa?. Czas do środy 15 stycznia.  Jak zawsze dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet ?

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #78939
    Evaerynth
    Uczestnik

     

    Oto ogród idealny do letniej zabawy z rodziną i przyjaciółmi.

     

     

    Najważniejszy punkt: basen! Bo jakie ogrodowe przyjęcie może obyć się bez zabawy w wodzie? Można pływać, wylegiwać się na materacu leniwie unoszącym się na wodzie… A kiedy Simowie nacieszą się wodą, mogą odpoczywać i rozmawiać na leżakach i ręcznikach znajdujących się przy basenie. Jest też coś dla najmłodszych – za basenem dla dorosłych znajduje się również dmuchany basen dla małych Simów.

     

     

    Po drugiej stronie basenu rosną słoneczniki – bo które kwiaty bardziej kojarzą się ze słońcem i latem?

     

     

    Dla pragnących zabawy mamy również wodną zjeżdżalnię.

     

     

    Wiadomo, że po zabawie w wodzie zawsze się szybko głodnieje. Dlatego też można usiąść przy jednym ze stolików wśród lampionów. Zjeść coś smacznego z grilla i schronić się pod parasolką, by samemu nie stać się pieczonym daniem (ach to słońce!)

     

     

    I w końcu parkiet taneczny i stanowisko DJ-a, bo po wylegiwaniu się nad basenem każdemu przyda się trochę ruchu i dobrej zabawy!

    #78966
    Korgiś
    Uczestnik

    Ten uczuć kiedy masz tylko kilka dodatków i nie możesz zrobić ładnego ogrodu 🙁 Ja niestety tak mam 🙁 Szkoda że remonty tygodnia są tematyczne bo zrobiłam piękne odwzorowanie mojej klasy w szkole w TS4 i fajnie by było pokazać. Ale perspektywa 345 monet mi się spodobała

    #78990
    Korgiś
    Uczestnik

    Oto mój ogród postarałam się bardziej trafić w gust tych rozrywkowych

    Biwak i pyszne Kebaby tylko u mnie

    No i w końcu Basen

    U mnie każdy może się poczuć jak Viki Gabor

    Sadzawka ogrodowa powinna ucieszyć fanatyków wędkarstwa

    Bezpłatne kino!! każdy może przyjść i obejrzeć swój ulubiony film

    No i w końcu coś dla dzieci

    #79047
    Korgiś
    Uczestnik

    Trzeba chwilę poczekać zanim obrazki się załadują:)

    #79052
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

     

    Temat ciekawy tym bardziej, że za oknem noooo tragedia…
    Tak więc przedstawiam wam czwórkę przyjaciół, którzy uwielbiam spędzać każdą wolną chwilą w ogrodzie.

     

     

    Dagg dagg!

    #79218
    Michael
    Uczestnik

    Tak oto prezentuje się  idealny ogród na letnie imprezy 🙂

    Letnie noce są bardzo ciepłe więc nic nie relaksuje tak jak odrobina zimnej wody i miłej zabawy z przyjaciółmi w tym oto dwupoziomowym basenie

    Delikatne światło i bąbelki nadają mu cudowny klimat

    A oto miejsce idealne by usiąść na kocu i w blasku księżyca wypić co nieco i zjeść coś dobrego z ogniska

    Delikatne oświetlenie w postaci żarówek i latarenek umila spędzanie czasu przy jedzeniu i rozmowach. Obok znajduję się świeca odstraszająca komary, których wiadomo jest dużo latem

    Ostatnia część ogrodu przeznaczona jest dla romantyków, którzy pragną w objęciach obejrzeć romantyczny film lub oczywiście dla wszystkich innych, którzy chcą coś obejrzeć 😛

    Tutaj również swoją rolę odgrywają klimatyczne latarnie oraz lampiony zawieszone na drzewie

    Miłej zabawy 🙂

    #79219
    Ginewra
    Uczestnik

    @Michael – w którym pakiecie są te stoliki z 3 zdjęcia?

    #79220
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra według mnie z Czterech Pór Roku

    #79224
    Michael
    Uczestnik

    @Ginewra 4 pory roku 🙂

    #79226
    Korgiś
    Uczestnik

    Czekam na wyniki

    #79229
    ArtSim
    Uczestnik

    Chwila moment, jeszcze ja! „Friends’ garden” zawiera: basen z materacami, stół, karaoke, leżaki, ognisko, grill, kosz do koszykówki i moja doma: jacuzzi (basen z siedzeniami, raczej działa). (przepraszam za pomieszanie zdjęcia)

    #79231
    ArtSim
    Uczestnik

    Przez problemy niektóre zdjęcia są zdublowane za co też przepraszam?

    #79236
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Piękne te Wasze ogrody! Idealne na letnie przyjęcie przy basenie, od razu się cieplej robi 😉 Dzięki wielkie wszystkim za udział! Zwycięzcą zostaje @ArtSim! Gratulacje 🙂

    #79238
    ArtSim
    Uczestnik

    Dziękuję??

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.