Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #28

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 4 lata, 2 miesiące temu
3 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79911
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Z jednodniowym opóźnieniem rusza kolejny Remont tygodnia 😉 Skoro 4 seria The Sims obchodziła 20 urodziny to nie muszę to wykorzystać! W tym tygodnia do stworzenia dowolny pokój, w którym będzie można świętować urodziny, czyli taki w sam raz na urodzinową imprezę, ale jest jeden szczegół, o który chciałabym, żebyście zadbali. W pokoju musi się znaleźć dokładnie 20 świeczek 😉 Sprawdzałam i da się, wykorzystując nawet tylko podstawkę i zestaw świąteczny. Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę ?Mistrz budownictwa?. Czas do środy 12 lutego.  Jak zawsze dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet ?

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #79915
    ArtSim
    Uczestnik

    To co, bawimy się teraz w szukanie świeczek??

    I  czy można do pokoju dołączyć taras?

    #79916
    Evaerynth
    Uczestnik

     

    #79948
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Artsim czemu nie, możemy szukać 😉 I jak masz ochotę to możesz dołączyć taras 🙂

    #80001
    ArtSim
    Uczestnik

    Mój pokój ma jeszcze taras i specjalne dodatkowy pokój. Takie tam naruszanie zasad?
    I u mnie jest 23. świeczki, lecz żeby znaleźć 22. i 23.  trzeba znać meble ?

     

    Specjalny opis gdzie zebrałem jak najwięcej nawiązań do serii The Sims łącznie z The Sims Średniowiecze i Historii z Życia Wziętych. Podpowiedź do tych którzy nie znają wszystkich rozszerzeń – wszystko jest zapisane dużą literą.

    Witaj w loży 20! Ten klub to idealne miejsce by Spotkać się na Balandze dowolnej okazji. Możesz tu Zostać Gwiazdą sok-ponga, profesjonalnym kierowcą MySims, bawić się w gry niczym jakbyś Skoczył w Przyszłość, lub kopać piłkę piłkarzykami niczym jak na Uniwersytecie. Po Zmroku przychodzą tu najlepsi barmani by przyrządzić ci drinka jak z Rajskiej Wyspy.

     A tu obok za drzwiami, czeka sala gdzie wyzwoli z ciebie wszystkie negatywne emocje i inne nieprzyjemne uczucia – pokój świateł. Znajdziesz tu maszynę do baniek, a w każdym z Czterech Kątów znajdziesz świeczki.

    Abrakadabra! Na tarasie jest istna Kraina Magii z jacuzzi i romantyczną muzyką. Niektórzy nazywają po prostu to miejsce Romantycznym Ogrodem. Z tarasu widać zwykłe Światowe Życie, a w noc – blask świateł i Nocne Życie. Podsumowując: każdy znajdzie coś by zająć Czas Wolny lub zrobić idealną Imprezę!

    #80004
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dzięki wielkie za urodzinowe pokoje! 🙂 Zwycięzcą zostaje @ArtSim! Gratulacje 🙂

    #80006
    ArtSim
    Uczestnik

    Dziękuję ?? A teraz poszukajmy świeczek u@evaerynth:

    • 6 obok karaoke
    • 4 obok stołu
    • 3 na stole
    • 2 na stoliku do kawy
    • 3 pomiędzy stołem a kanapami

    Tylko 2 nie widzę?

    #80078
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim pewnie trzeba pokój obejrzeć w grze, żeby znaleźć wszystkie 😉

    #80109
    Evaerynth
    Uczestnik

    @artsim Koło stołu jest 6 świeczek, w tej fioletowej i turkusowej ozdobie też są świeczki z tego co pamiętam. 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.