Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #4

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 5 lat temu
3 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65406
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 W tym tygodniu spróbujemy zbudować idealne miejsce na ślub i wesele 🙂 Praca powinna spełniać podane kryteria i pasować do historii. Wyzwanie będzie trwać do 10 kwietnia, wtedy też wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma medal „Mistrz budownictwa” i 295 monet. Każdy z uczestników otrzyma 105 monet. Dla chętnych, którzy podzielą się również pracą w swoim temacie w Galerii dzieł mam dodatkowe 50 monet do rozdania 😉 Dobrej zabawy!

     

    Historia: Amelia i Oskar niedawno się zaręczyli. Przed nimi trudne zadanie wybrania miejsca, gdzie będą mogli się pobrać i urządzić przyjęcie. Chcieliby wypowiedzieć swoją przysięgę pod gołym niebem, następnie zacząć świętowanie do białego rana. Oboje uwielbiają naturę, dlatego szukają miejsca, gdzie będą czuć się blisko niej, najlepiej otoczeni zielenią i jasnymi kolorami.

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry z The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( obiekty, włosy itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania przedmiotów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę „Mistrz budownictwa”
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #65494
    Laiczi
    Uczestnik

    Mam pytanie: zdjęcia można wysyłać do środy włącznie?

    #65496
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Gdzie jest więcej zieleni niż w WIndenburgu na ruinach? Idealne miejsce, stworzone wręcz na wesela. Całość została przyrządzona tak, by była muzyka, tańce, drink i jedzenie, a i prezenty! Do tego znajdziemy krzak, który nie psuje otoczenia, a może służyć do wielu rzeczy. Ktoś się zbytnio zmęczy?, a może młoda para zechce zabaraszkować? Nie ma przeszkód. Na ostatnim zdjęciu widać wiśnię, a jak na pewno większość wie, to z niej robi się napar miłosny. Nic tylko świętować!

    #65500
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Laiczi w sumie zdjęcia można wysyłać do momentu aż nie ogłosimy zwycięzcy 🙂 Jeśli potrzebujesz więcej czasu to mogę poczekać trochę i nowy temat z remontem założyć dopiero w środę wieczorem 🙂


    @Nierozlaczka
    piękne miejsce na ślub! ?

    #65503
    Laiczi
    Uczestnik

    @dzidziak89 Nie, raczej się wyrobię 🙂 Miejsce mam już zrobione, została tylko sesja. Pytałam na wszelki wypadek 😀

    #65504
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @dzidziak86 bardzo mi miło??

    #65715
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dzięki wielkie za udział @Nierozlaczka 🙂 Nie pozostaje mi nic innego niż ogłosić, że zwyciężyłaś w tej edycji 😉 Gratulacje!

    #65717
    Laiczi
    Uczestnik

    Kurde! Zapomniałam! A miałam już wszystko gotowe oprócz zdjęć. No cóż, gartulacje.

    #65724
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @Laiczi trzymam kciuki, że uda ci się tym razem?? @dzidziak86 mogę wiedzieć kiedy otrzymam medal? Oczywiście nie muszę go otrzymywać, ze względu na to, że tylko ja wzięłam udział.

    #65750
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Nierozlaczka oczywiście, że otrzymasz medal, jak najszybciej, proszę tylko o chwilkę cierpliwości 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.