ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55690
    Vince1994
    Uczestnik

    Jak myślicie czy w 2019 wyjdą jeszcze jakieś dodatki/pakiety/akcesoria?mój laptop w miarę dobrze ogarnia The Sims 4 ale The Sims 5 wątpię żeby  poszło tak więc mam inwestować w lepszy komputer czy zostać przy obecnym?

    #55691
    Hiruko
    Uczestnik

    The sims 5 nie wyjdzie raczej w 2019 – rozwijanie TS4 miało zabrać więcej czasu od pozostałych serii, a wątpię by różnica ta wynosiła raptem rok. Niestety, by mieć dokładne info, trzebaby było zapyta u źródła, czyli twórców, jak wyglądają plany na TS4. Wątpię jednak, by odpowiedzieli z jakąkolwiek dokładnością.

    #55692
    Marcin1995
    Uczestnik

    Myślę że spokojnie pociągną 4 z 2 lata jeszcze, spójrz tu:

    do 4 pór będą akcesoria

    napewno będzie pakiet wakacyjny z plażami.

    Nie wierzę że nie wymyślą jeszcze 2 dodatków o magii, i musowo studia

     

    a rocznie wychodzą 2 dodatki to sam policz juz masz 2019

    #55717
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja obstawiam rok 2021 jako rok premiery „The Sims 5”, o ile oczywiście piąta część serii zostanie wydana. A do tego czasu pewnie nadal będą wydawane rozszerzenia do „The Sims 4”, bo w grze brakuje jeszcze wielu rzeczy.

    #55721
    aga5myszka
    Uczestnik

    Szczerze powiem, że mam duże wątpliwości co do wydania The Sims 5. Czwórka na tą chwilę jest już bardzo obszerna i patrząc na ewolucję poprzednich wersji nie wiem czy twórcy zawracaliby sobie głowę kolejnym rozszerzeniem, kiedy obecne wygląda jak wygląda. Czwórka może i ma dobrą optymalizację i w estetyczną grafikę, ale jest mocno zbugowana. Na chwilę obecną mamy 5 dodatków a w poprzednich odsłonach bywało ich około 8 lub więcej. W czwórce odstępy czasowe pomiędzy dodatkami wypełnia się pakietami i akcesoriami. Dodatkowo mamy co miesiąc aktualizacje i sezonowe wydarzenia (zbieranie jajek, czaszek). Czwarta odsłona liczy sobie już cztery lata i myślę że spokojnie dałabym jej jeszcze drugie tyle, żeby całkiem zamknąć temat czwórkowy i pomyśleć o jakiejś kolejnej nowości.

    Poza tym wydaje mi się, że z biegiem lat cały proces tworzenia i wydawania gier staje się coraz bardziej skomplikowany, ponieważ trzeba przebić gry już dostępne na rynku, zaskoczyć nowościami, być otwartym na opinie i sugestie graczy i przede wszystkim zarobić na grze możliwie jak najwięcej. Poza tym EA i The Sims to są już dobrze znane marki, które nie mogą pozwolić na wydawanie całkowitych bubli, bo nie zarobią ani grosza. No i zostaje jeszcze kwestia sprzętów. Jak zrobić dobrą, rozbudowaną grę, która nada się zarówno na PC, laptopy, komputery Mac i konsole? Powiedzmy sobie szczerze czwórka nie jest idealna ale ma dobre silniki gry, o wiele lepsze niż jej poprzedniczki.

    #55723
    Hiruko
    Uczestnik

    I właśnie dlatego uważam, że kiedyś TS5 powstanie, ale już jako ostatnia odsłona tej gry. W niej zgromadziliby wszystko to, czego nauczyli się podczas tworzenia The sims 1-4. Nie ukrywajmy, ta gra to klasyk, więc hańbą byłoby zakończyć ją na czwórce, która co rusz jest porównywana do poprzedniczek i często przedstawiana w dużo gorszym świetle, niż gry sprzed 10 lat – a nie ukrywajmy, gdy przychodzi do gier to już 1-3 lat robi ogromne różnice, a co dopiero w technologi (zwłaszcza ostatnie ~20 lat).

    Moim zdanie The Sims 5 wyjdzie, ale na pewno nie w 2019r. i będzie to ostatnia seria. Najdroższa, ale również najbardziej dopracowana i warta uwagi, przy czym niekoniecznie (choć mile widziane by to było) najbardziej rozbudowana. Dlaczego? Po pierwsze, jako zwieńczenie kilkudziesięciu lat ciężkiej pracy i zapisanie się na kartach historii gier wideo, a po drugie, bo przestali zaprzeczać jej powstaniu i zaczęli uprawiać gdybylogię jej powstania xD

    #55725
    Pixeel
    Uczestnik

    Czwórka jest tak zoptymalizowana, że większości osobom chodzi lepiej niż trójka z kilkoma dodatkami xD dlatego nie ma sensu tworzyć nowej części. Chyba, że skończą się twórom pomysły, jednak ostatnio pisali, że planują jeszcze kolejne lata z czwórką, więc raczej mają xD

    #55726
    GlossyGem
    Opiekun forum

    vince1994 nie uważam, żeby ten temat był tak obszerny, że potrzebuje swojego wątku. To oczywiste, że seria nie skończy się w tym roku. Bardzo proszę, abyś z rozwagą zakładał kolejne tematy, ponieważ każdy następny temat jaki zamknę, owocować będzie odjęciem monet. Bardzo dużo w ostatnim czasie tworzysz tematów, które albo są już gdzieś poruszone, albo nie do końca mają sens 😉

Temat ‘Rok 2019’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.