Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ścieżka Dźwiękowa z The Sims 4

ostatnio zaktualizowano przez Hejkasz 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56027
    Blackmoon
    Uczestnik

    Więc, chodzi o to, że posiadam cyfrową edycję specjalną gry The sims 4, która oferuje między innymi ścieżkę dźwiękową z gry. Po kliknięciu na ścieżce dźwiękowej „graj” wyświetla się folder z kilkoma piosenkami. Nie posiada on jednak piosenek z aktualizacji, nowych dodatków itd. Chciałam zapytać, czy tylko ja tak mam, czy da się to jakoś „naprawić”, czy może twórcy o tym zapomnieli, czy może tak już po prostu jest…

    #56237
    Hejkasz
    Uczestnik

    Jak mi się wydaje to ta ścieżka jest tylko z podstawki. Na YouTubie są piosenki i to za darmo. Wystarczy wpisać np. The Sims 4 Song są tam wszystkie które są w radiu w simsach.

    #56258
    Evaerynth
    Uczestnik

    Tak, w cyfrowej edycji specjalnej dostępne są tylko utwory, ktore były dostępne w chwili wydania tejże edycji.

    #56289
    Blackmoon
    Uczestnik

    Ale mimo wszystko, twórcy powinni udostępnić i te piosenki, żeby jak ktoś nie miał internetu nie musiał ich pobierać z youtube oraz, żeby nie zajmowały one dodatkowej pamięci… ;-;

    #56291
    Hejkasz
    Uczestnik

    Tylko że ty zapłaciłaś za ścieżkę w Sims 4, a oni nie robili soundtracku (Płyty itd.) do zawartości dodatkowej.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.