Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ścieżki dźwiękowe

ostatnio zaktualizowano przez Cold 5 lat, 9 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57378
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jak wiadomo, muzyka w grze jest ważna – dla niektórych bardziej, dla niektórych mniej, ale dodaje ona grze klimatu i fajnie, jeśli melodia grająca w tle przy rozgrywce wpada w ucho. Ścieżka dźwiękowa z której części gry podoba się Wam najbardziej? Macie ulubione utwory? A może którychś szczególnie nie lubicie?

     

    U mnie przedstawia się to następująco:

     

    • I miejsce – Ścieżka dźwiękowa z „The Sims 3”

    Nie musiałam się długo zastanawiać – muzyka w trzeciej części serii jest świetna, zrobiła na mnie wrażenie już przy premierze gry. Najbardziej lubię utwór „Cartographer’s symphony”.

    • II miejsce – Ścieżka dźwiękowa z „The Sims 2”

    Nie wiem, na ile to kwestia nostalgii, a na ile rzeczywiście dobrej muzyki, ale uważam, że była dobrze dopasowana do gry.

    • III miejsce – Ścieżka dźwiękowa z „The Sims 4”

    Nie mam właściwie nic do zarzucenia muzyce z czwartej części serii, niektóre utwory wpadają w ucho. Jednak w porównaniu z dwoma poprzedniczkami wypada moim zdaniem nieco blado.

    • IV miejsce – Ścieżka dźwiękowa z „The Sims”

    Może doceniłabym muzykę z pierwszej części gry bardziej, gdybym więcej w nią grała, zwłaszcza w przeszłości. A tak, to nie robi na mnie zbytniego wrażenia.

     

    Podobają mi się również scieżki dźwiękowe z „The Sims Średniowiecze” i „The Sims historie z bezludnej wyspy”.

    #58736
    Marcin
    Uczestnik

    Trudno mi jest wybrać jakąś topkę. Każda ścieżka ma coś takiego w sobie, za co ją lubię. Jedynkę za wspomnienia, ale jednocześni kojarzy mi się ze strachem, bo jako dziecko niektórych utworów się bałem xD. Dwójka to moje dzieciństwo, fajny i beztroski czas oraz ogromny sentyment. Trójka to gra, w którą grałem ze wszystkich części najwięcej, a czwórka jest po prostu wg mnie ładna, a z porami roku oraz psami i kotami to już normalnie „sztosik”. Skoro mam wybrać to wg mnie:

    1. The Sims 3
    2. The Sims 2
    3. The Sims
    4. The Sims 4
    #58799
    Cold
    Uczestnik

    Mój ranking:

    1. The Sims 2

    Co tu dużo mówić (pisać) wspaniała muzyka, której zawsze chętnie słucham do dzisiaj. Najbardziej podoba mnie się muzyka z trybu kupowania/budowania, a następnie CAS i otoczenia.

    2. The Sims

    Lubię tę uspokajającą muzykę z trybu budowania. Z trybu kupowania podoba mnie się jedna, ale nie znam jej tytułu :/

    3. The Sims 3

    Parę utworów mnie się podoba, ale takiego wow nie przeżyłem jeśli chodzi o muzykę. Ta z Trójki ujdzie, ale nie zachwyca mnie.

    4. The Sims 4

    Na całą muzykę podobają mnie się 3 utwory, których tytułów nie znam. Nie są to też takie utwory, których chciałbym słuchać od czasu do czasu jak z Jedynki i kilka h dziennie jak z Dwójki.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.