Sekretne wyzwanie #1 – Ukryta komnata

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sekretne wyzwanie #1 – Ukryta komnata

• Misiallke
    1 rok, 1 miesiąc temu #

Ktoś wie kiedy wyniki? 😛

GlossyGem
    Administrator
    1 rok, 1 miesiąc temu #

Zepsułem możliwość ręcznego nagradzania monetami, dlatego wstrzymuje się z wynikami, tak samo jak w Zdjęciu tygodnia. Jak tylko to naprawimy, mam nadzieję, że w końcu się uda – będą wyniki 😀 Liczę, że stanie się to jutro… w urodziny DOTsim!

Nierozlaczka
    1 rok, 1 miesiąc temu #

Wstawiam jedno zdjęcie na, którym widać wszystko ca najważniejsze. Keyboard, zamiast organów, tylko dla tego by wampir był trochę nowoczesny, natomiast nawiązaniem do jesieni jest dynia, która jest również symbolem Halloween.

Nierozlaczka
    1 rok, 1 miesiąc temu #

Kiedy wyniki? Ps. To zdjęcie na górze wstawiło się mi przypadkiem,

GlossyGem
    Administrator
    1 rok temu #

Ukryta komnata odkrywa się przed Wami! Każda z osób, która wzięła udział w zabawie zostaje zwycięzcą. Komnaty są pełne pomysłów, nawiązują do tematu zadania i podobają się całej redakcji. Mieliśmy ogromny problem z wyborem tej jedynej 🙂 Postanowiliśmy więc nagrodzić wszystkich simowych architektów!

arbuzowyc00l
    1 rok temu #

Chyba się trochę spóźniłem xD

SimowyLudzik
    1 rok temu #

O jejku ja tego nie zauważyłem. W takim razie gratuluję wszystkim uczestnikom!

Przeglądasz 7 postów - 76 z 82 (wszystkich: 82)

Temat ‘Sekretne wyzwanie #1 – Ukryta komnata’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.