Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sekretne wyzwanie #1 – Ukryta komnata

ostatnio zaktualizowano przez szynus 5 lat, 8 miesięcy temu
43 uczestników
81 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58061
    Misiallke
    Uczestnik

    Ktoś wie kiedy wyniki? 😛

    #58066
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zepsułem możliwość ręcznego nagradzania monetami, dlatego wstrzymuje się z wynikami, tak samo jak w Zdjęciu tygodnia. Jak tylko to naprawimy, mam nadzieję, że w końcu się uda – będą wyniki 😀 Liczę, że stanie się to jutro… w urodziny DOTsim!

    #57267
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Wstawiam jedno zdjęcie na, którym widać wszystko ca najważniejsze. Keyboard, zamiast organów, tylko dla tego by wampir był trochę nowoczesny, natomiast nawiązaniem do jesieni jest dynia, która jest również symbolem Halloween.

    #58860
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Kiedy wyniki? Ps. To zdjęcie na górze wstawiło się mi przypadkiem,

    #58889
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Ukryta komnata odkrywa się przed Wami! Każda z osób, która wzięła udział w zabawie zostaje zwycięzcą. Komnaty są pełne pomysłów, nawiązują do tematu zadania i podobają się całej redakcji. Mieliśmy ogromny problem z wyborem tej jedynej 🙂 Postanowiliśmy więc nagrodzić wszystkich simowych architektów!

    #59438
    arbuzowyc00l
    Uczestnik

    Chyba się trochę spóźniłem xD

    #59440
    szynus
    Uczestnik

    O jejku ja tego nie zauważyłem. W takim razie gratuluję wszystkim uczestnikom!

Oglądasz 7 wpisów - 76 z 82 (wszystkich: 82)

Temat ‘Sekretne wyzwanie #1 – Ukryta komnata’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.