Sim tygodnia #12

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #12

 • dzidziak86
  Redakcja
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Cześć wszystkim! 🙂 Premiera Uniwersytetu przed nami, więc może coś w tym klimacie spróbujemy stworzyć. Co powiecie, aby szara myszka Sandra wyszła z cienia i stała się najpopularniejszą osobą na uczelni? 😉 Sandra jest artystką i zawsze marzyła, żeby studiować sztukę.  To chyba najlepszy czas dla niej! Dlatego liczę, że jej pomożecie w tej przemianie. Stwórzcie jedną simkę, która na uniwersytecie będzie w końcu mogła być sobą 😉 Czas do środy 20 listopada. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę “Twórca tygodnia”. Pozdrowienia i dobrej zabawy!

   

  • Zdjęcia muszą pochodzić z dowolnej odsłony serii The Sims
  • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
  • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
  • Można używać kodów
  • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę “Twórca tygodnia”
  • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
  • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
  • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
  ArtSim
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  No to ja jak zwykle tego dodatku teraz nie będę miał😛

  Ginewra
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Hmmm… Chyba mam taką Sandrę – artystkę… I to  bez dodatku 😀

  Evaerynth
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Sandra od zawsze ubierała się w stonowane barwy, ponieważ nie lubiła się wyróżniać. W głębi serca marzyła o tym, by samej projektować sobie ubrania i nosić szalone połączenia kolorystyczne. Nie odważyła się jednak na to w rodzinnym mieście, w którym od dziecka wszyscy ją znali i byli przyzwyczajeni do jej nijakiego stylu.

   

   

  Wszystko zmieniło się, gdy Sandra poszła na studia. Zaczęła ubierać się tak, jak zawsze chciała – była jedną z najbardziej wyróżniających się osób na uczelni. Pozwoliło jej to zdobyć wielu przyjaciół i znajomych.

   

  ArtSim
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Sul sul!

  Oto Sandra Student. Niewidzialna, nieśmiała artystka, której ulubionym ubraniem była koszula. Wszystko przez jej nudnych rodziców pracujących w banku na wysokich miejscach Nikt się nią nie interesował…

  Lecz zmieniło to się na studiach. Jako studentka sztuk pięknych, całą sobą pokazywała co ma w duszy – pełno kolorów i wzorów!

  I teraz stroje imprezowe. Jak każdy student Sandra ma ich parę 😀

  I reszta strojów 🙂

  Link do mojego kącika: https://sims.arhn.eu/forum/topic/arts-in-sims-galeria-artsima/page/3/#post-76899

  Link do galerii: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/46B74C0A08A011EA8DA0F028EED69856?category=all&searchtype=ea_origin_id&sortby=newest&time=all&searchquery=Arcio380&max=50&maxis=false

  Dag dag!

  Claymora
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Sul sul!

  Nie ma to jak przemiana z nieciekawej gąsienicy w przepięknego motyla. Warto więc dodać nieco koloru do wyglądu.

  A tu wam przedstawiam Sandrę Kolorek, piękną młodą kobietę, która nie wierzy w siebie i najchętniej schowałaby się w piwnicy na widok aparatu.

   

   

  Nie specjalnie jakoś dba o swój wygląd. Nakłada byle co i za wszelką cenę próbuje nie wyróżniać się w tłumie. Nic dziwnego, że ma tylko jedną przyjaciółkę.

  Po dostaniu się na ukochany kierunek studiów postanawia ukazać wszystkich co tak naprawdę w niej drzemie. Idzie do sklepu i postanawia zaszaleć.

   

   

  Artystka w pełnej okazałości, pełna koloru niczym przepiękny motyl wkraczająca w nowy etap swojego życia. Prócz tęczowego stylu oczywiście w końcu otworzyła się na ludzi pokazując swoją charyzmatyczną osobowość oraz poczucie humoru.

   

  Teraz cały świat stoi przed nią otworem! Wystarczyło tylko uwierzyć w siebie ^^ z uśmiechem jej dużo ładniej.

   

  Dagg dagg!

  Syrenka
  7 miesięcy temu #

  Sandra Grafa jeszcze do niedawna była spokojną uczennicą liceum w Wierzbowej Zatoczce. Jako wychowanka surowych rodziców, którzy zawsze stawiali jej za przykład dużo starszą siostrę odnoszącą sukcesy w karierze lekarskiej, skrywała swoje artystyczne zapędy. Skupiała się na szkole, grzecznie odrabiała prace domowe, jednak gdy zapadał zmrok Sandra rozpoczynała buszowanie po internetowych galeriach sztuki i sama próbowała swoich sił w malowaniu na starej sztaludze, która od lat stała zakurzona na strychu. Jej nerdowa aparycja odstraszała potencjalne sympatie, a przebojowe i popularne dziewczyny dokuczały jej na szkolnych korytarzach. Gdy nadszedł koniec szkoły Sandra musiała zdecydować co będzie robić w życiu… Mogła spełnić oczekiwania rodziców i wybrać się na prestiżowe studia medyczne albo ruszyć ku marzeniom i zapisać się na kursy artystyczne. Zgadnijcie, co zrobiła…

  Sandra postanowiła, że ma już dość życia pod dyktando mamy i taty. Spakowała walizkę i wyruszyła na kampus, aby tam chwycić za pędzel i puszkę ze sprayem. W dodatku nabrała odwagi, aby w końcu zmienić swój wygląd! Buntowniczy look przykuwa teraz uwagę nie tylko najfajniejszych paczek na uniwerku – Sandra nie może się opędzić od randkowych propozycji i zaproszeń na imprezy. To ona teraz rządzi! A w przerwach oczywiście skupia się na zaliczeniach i egzaminach.

  Ginewra
  7 miesięcy temu #

  A oto moja Sandra – czyli dziewczyna zakochana w brazylijskich rytmach i barwach. Stąd umiłowanie do żółci i zieleni.

  Choć potrafi się ubrać w nieco stonowany kolor.

  Na imprezy zakłada kapelusz, żeby wydać się nieco bardziej tajemnicza, a że studia trwają cały rok, mamy też wersję ubrań na upalne i zimniejsze dni 🙂

  No i oczywiście jest artystką duszą i ciałem, wszak nie ma to jak z twarzy zrobić płótno i z uwielbieniem kłaść kolejne odcienie… żółci i zieleni 😉 Ale muzyka też w niej gra, w końcu skądś się wzięło uwielbienie do latynoskich rytmów.

  Ginewra
  7 miesięcy temu #

  @Syrenka – skąd są włosy z nerdowskiego looku i ten powywijany kolczyk z buntowniczki?

  Syrenka
  7 miesięcy temu #

  @ginewra – włosy Uniwersytet, kolczyk Kraina magii 🙂

  dzidziak86
  Redakcja
  7 miesięcy temu #

  Dziękuję wszystkim za zgłoszenia! 🙂 Zwycięzcą zostaje @claymora! Gratulacje 🙂

  Claymora
  7 miesięcy temu #

  Wheeee!! Bardzo dziękuję ^^

  ArtSim
  7 miesięcy temu #

  Gratulacje🙂

Przeglądasz 13 postów - 1 z 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.