Sim tygodnia #13

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #13

 • dzidziak86
  Redakcja
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Cześć wszystkim! Była studentka, był pokój w akademiku, więc czas chyba na profesora 😉 Stwórzcie w tym tygodniu profesora bądź panią profesor. Czy będzie to ktoś kto wykłada sztukę, algebrę, a może logikę prawniczą? To wszystko już zależy od Was 😉 Czas do środy 4 grudnia. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę “Twórca tygodnia”. Pozdrowienia i dobrej zabawy!

   

  • Zdjęcia muszą pochodzić z dowolnej odsłony serii The Sims
  • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
  • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
  • Można używać kodów
  • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę “Twórca tygodnia”
  • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
  • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
  • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
  ArtSim
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  A może być z Hogwartu? No jednak szkoła z profesorami to jest😆

  Evaerynth
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

   

  Poznajcie profesor Helenę Carbon, która już od przeszło czterdziestu lat wykłada chemię na Uniwersytecie Britechester. To prawdziwa nauczycielka z pasją. Mimo wieku nie w głowie jej emerytura, ponieważ nauczanie młodych, chłonnych umysłów jest sensem jej życia. Przez to jest oczywiście uwielbiana przez studentów, ponieważ opowiada z takim zaangażowaniem o swoim przedmiocie, że nawet ci, dla których chemia zawsze była nieciekawa słuchają z uwagą.

  dzidziak86
  Redakcja
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  @artsim może być i z Hogwartu 🙂

  Juliet
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Sul sul!

  Oto profesor Wincent Gołąbek. Nie jest on jednak zwykłym nauczycielem – to prawdziwy pedagog z pasją. Na Uniwersytecie Britechester wykłada przedmioty artystyczne, głównie muzykę i sztukę. Zajmuje się także jednym z najtrudniejszych przedmiotów, a mianowicie filozofią. Jego lekcje są zabawne, interesujące i pełne śmiechu – nic więc dziwnego, że studenci go uwielbiają. Potrafi każdego zmusić do myślenia poprzez ciekawe teorie i przemyślenia.

  Oprócz nauki młodych studentów Wincent ma też inne pasje – podróże i sport. Jest członkiem Szkolnego Klubu Sportowego, gra w reprezentacji seniorów. Jest bardzo towarzyski, uwielbia spędzać czas z rodziną. Dotychczas razem z żoną podróżowali samotnie po całym świecie (oczywiście tylko w ferie, święta i wakacje), ale kilka dni temu powitał na świecie swoją pierwszą córkę – Różę. Życzymy powodzenia w karierze i życiu prywatnym! Na koniec jeszcze kilka zdjęć prosto z garderoby pana Wincenta.

   

  Ginewra
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Kiedy zaczynała swoją karierę nauczycielską, Minerwa zrobiła nie lada furorę – piękna, młoda ćwiczeniowiec przyciągała do siebie tłumy studentów, głównie tej męskiej części. Nic im nie stało na przeszkodzie, nawet to, że prowadziła wtedy zajęcia opcjonalne, na których obecność nie była tak surowo wymagana jak na wykładach. Dziś jest już profesorem prowadzących kilka trudniejszych przedmitów, ale nadal jest popularna, choć głównie wśród starszych roczników. Pierwszoroczniaków traktuje niebywale surowo, żeby jej nie weszli na głowę, ale jak narybek przejdzie przez to pierwsze, najtrudniejsze sito, daje się poznać jako ciepła i wyrozumiała nauczycielka – skuteczna w nauczaniu i egzekwowaniu wiedzy 😉

  dzidziak86
  Redakcja
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Prawdziwi nauczyciele z pasją, super 🙂 Dzięki wielkie wszystkim za udział! Zwycięzcą zostaje @ginewra! Gratulacje 🙂

  ArtSim
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Gratulację! Szkoda że sam nie zrobiłem🙂

  Claymora
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Gratulację!

  Evaerynth
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Gratuluję!

  Juliet
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Gratulacje!

  Ginewra
  6 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Dziękuję! 🙂

Przeglądasz 12 postów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.