Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #15

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 4 lata, 3 miesiące temu
4 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78295
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że świętujecie i odpoczywacie, a Mikołaj przyniósł Wam wymarzone prezenty 🙂 Przed nami sylwester, a jak sylwester to i zabawa. W tym tygodniu zadaniem jest stworzenie pary, która wybiera się na imprezę sylwestrową, to czy będzie to elegancki bal, domówka, a może impreza w klubie zależy już od Was. Czas do środy 1 stycznia. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?. Pozdrowienia i dobrej zabawy!

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z dowolnej odsłony serii The Sims
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #78309
    Evaerynth
    Uczestnik

    Lilianna i Marcel już od miesięcy planowali przyjęcie sylwestrowe. Tym razem nie miała to być domowa impreza z luźnymi strojami i siedzeniem na kanapie przed telewizorem. O nie! Tym razem para postanowiła urządzić wielki bal dla swoich rodzin i przyjaciół, bal z oficjalnymi strojami (Lilianna zawsze chciała założyć tę piękną suknię po mamie!), szampanem i oczywiście tańcami. Ciotka Lilianny udostępniła im w tym celu rodzinny dworek, który okazał się być idealnym miejscem na tego typu wydarzenie.

     

    #78452
    dzidziak86
    Opiekun forum

    To jeszcze tu napiszę, że wyzwanie jest przedłużone do jutra 1 stycznia, a jutro wieczorem ruszy nowy Remont tygodnia 🙂 Pozdrowienia!

    #78580
    dzidziak86
    Opiekun forum

    W związku z tym, że wróciłam dopiero dziś, a jest już piątek to myślę, że lepiej będzie jak to wyzwanie pociągniemy do środy 8 stycznia i dopiero wtedy ruszymy z remontem tygodnia. Zresztą widzę, że jest tylko jedno zgłoszenie, więc może ktoś jeszcze się zdecyduje i weźmie udział 😉 Pozdrowienia!

    #78688
    Korgiś
    Uczestnik

    Aniela i Bartosz to gwiazdy kochające rozrywkę. Pewnego dnia urządzili przyjęcie sylwestrowe o którym mówiło całe Del Sol Valley. Przyjęcia są wyprawiane do dziś a w San Myshuno stanął pomnik upamiętniający tą wpływową parę.

    #78689
    ArtSim
    Uczestnik

    @stingerjii czy dałaś zdjęcie Anieli? Ja nie widzę. I chyba coś jest nie tak z twoim zdjęciem, tego pasja nie powinno być?

    #78690
    Korgiś
    Uczestnik

    @ArtSim U mnie oba zdjęcia są widoczne

    #78694
    Korgiś
    Uczestnik

    Nie! znowu ten lag wrzuce zdj jeszcze raz

    #78695
    Korgiś
    Uczestnik

    Może teraz się uda

    #78696
    ArtSim
    Uczestnik

    @stingerjii teraz jest dobrze?

    #78775
    ArtSim
    Uczestnik

    To czas na moją wersję naszej pary. Mam nadzieję że tło nie przeszkadza?

    #78884
    Korgiś
    Uczestnik

    Tło raczej nie przeszkadza

     

     

     

    #78920
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dzięki wielkie wszystkim za zgłoszenia! Zwycięzcą zostaje @ArtSim! Gratulacje 🙂

    #78924
    ArtSim
    Uczestnik

    No tego to się naprawdę nie spodziewałem! Dziękuję ?

    #78925
    Evaerynth
    Uczestnik

    Gratulacje!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.