Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #5

ostatnio zaktualizowano przez nolcanol 4 lata, 8 miesięcy temu
8 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71989
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! 🙂 Na ten tydzień mam trochę nietypowy pomysł, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba 🙂 Co Wy na to, żebyście stworzyli sima pasującego do Waszego miesiąca urodzin? Nie czujcie się zobligowani do podzielenia się informacją o miesiącu urodzin i oczywiście nie musi to być simself, ale stwórzcie kogoś kto będzie odzwierciedlał miesiąc, w którym się urodziliście. Próbowałam użyć jak najmniej razy słowo „urodzin” i „miesiąc’, ale nie wyszło 😉 Czas do środy 31 lipca. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę „Twórca tygodnia”. Pozdrowienia i dobrej zabawy! 🙂

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę „Twórca tygodnia”
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #71990
    ArtSim
    Uczestnik

    Ciekawe wyzwanie na Sima z raju?

    A czy będzie można robić więcej simów? Bo zrozumiałem że jeden.

    #71991
    nolcanol
    Uczestnik

    Fajne 🙂 Już widzę kwiaty u mnie 😀

    ArtSim Sim tygodnia to chyba zawsze JEDEN sim 😀

    #71994
    Kasik
    Uczestnik

    Jak tylko przeczytałam temat zadania przypomniał mi się pewien wierszyk, którego uczyłam się w podstawówce:

    „Opa Jahr hat vier Kinder:Frühling, Sommer, Herbst und Winter.

    Freut sich Opa sehr wohl,Denn der Enkel hat er zwölf.”

    Nie mogłam się więc powstrzymać i rodzina naszego bohatera także powstała. Przejdźmy jednak do konkretów. Drodzy Państwo o to najstarszy z synów Zimy, zbuntowany nastolatek, który co roku zaskakuje drogowców śnieżycami i pogodą zmienną jak jego humorki. W okolicy znany z organizacji najlepszej imprezy, niestety często to jego młodszy brat ponosi konsekwencje tego co się na niej działo.

    Oto Grudzień Rok:

    • Codzienny Grudzień

    • Elegancki Grudzień

    • Grudzień do snu (żart – on nie śpi tylko imprezuje, jak typowy nastolatek)

    • Grudzień na sportowo

    • Grudzień imprezowo

    • Strój do pływania też ma, bo istnieją zadaszone pływalnie i Grudzień chętnie z nich korzysta

    A tutaj nasz Grudzień z gościnnym udziałem młodszych braci: Stycznia i Lutego, matki Zimy oraz Dziadka.

     

    #72011
    Nira
    Uczestnik

    Oto Dalia April. Simka kochająca wiosnę oraz naturę, niektórzy uważają ją nawet za Panią wiosny lub Matkę Naturę.

    Dalia jest bardzo wesołą simką, na jej twarzy zwykle gości uśmiech i uwielbia opowiadać dowcipy. Kocha również zatracać się w swoich marzeniach szukając na niebie ciekawych kształtów stworzonych z chmur, to zajęcie jest sporą dawką inspiracji.

    Jej największym hobby jest oczywiście ogrodnictwo, często szuka nowych nasion oraz odkrywa nowe gatunki. Nie ma dla niej lepszej wiadomości od rozpoczęcia wiosny, które daje jej możliwość stworzenia ogródka.

    Dalia często wybiera się na spacery w poszukiwaniu małych rechoczących przyjaciół.

    Oczywiście wiosną przychodzi czas na dbanie o formę, więc Dalia jest bardzo aktywną simką, ponieważ nic tak dobrze nie działa na organizm, jak trucht w piękny wiosenny dzień.

    Moje wyobrażenie kwietniowej simki. ^^

    #72016
    nolcanol
    Uczestnik

    ? Misaki Sakura – Kobieta Maj ?

    Galeria

    Maj kojarzy mi się przede wszystkim ze Świętem Kwitnącej Wiśni w Japonii (przypada ponoć na okres od marca do początku maja). Stąd Sakura – Kwitnąca Wiśnia, Misaki – piękno, kwitnąć. Dlatego też stworzyłam postać azjatycką 🙂

     

    W internetach piszą, że osoby z maja to osoby aktywne, energiczne, „do tańca i do różańca”, wrażliwe na innych i na sztukę, uparte i pracowite. Dodatkowo osoby z maja to byczki, niby dynamiczne, ale ceniące sobie spokój i bezpieczeństwo, dobrze czujące się w znanym towarzystwie, są dokładne w tym co robią, przyjacielskie.

     

    Stworzona przeze mnie Misaki jest aktywna, ambitna i uwielbia sztukę. Jej aspiracją jest udany rodowód, w końcu to japonka, oni mają wielopokoleniowe rodziny 😀

     

    #72047
    ArtSim
    Uczestnik

    CAS wita!

    Dziś po zmianie planów zajmiemy się panią Mają Bukszpan. Maja uwielbia rośliny i wszystko co ma z nimi związek. Sąsiedzi nazywają ją panią wiosną lub odzwierciedleniem maja bo tak jak maj ,Maja jest kolorowa i piękna. Oprócz uprawy roślin ,Maja uwielbia odpoczynek na dworze i jogę. Z zawodu jest florystką. Teraz przyjrzyjmy się stroju „Pani Wiosny”.

     

    Maja ma jasne kręcone włosy i elegancki strój w kwieciste wzory.

    Maja ma drugi strój codzienny. Jest on przeznaczony na prace w ogrodzie. Ma spięte włosy w kucyk, krótką koszulkę i ogrodniczki.

    Strój wyjściowy jest lekki i przewiewny w niebieskich kolorach.

    W stroju sportowym ,Maja znowu ma spięte włosy ,a także krótką koszulkę na ramiączkach i krótkie spodnie dżinsowe.

    Piżama jest zielona ,lecz koszulka dostała kwieciste wzory.

    Na strój imprezowy zamiast sukienki wykorzystaliśmy koszulkę na jedno ramię i spódniczkę. Maja ma też trochę większy makijaż niż zwykle.

    Strój kąpielowy Mai jest dwuczęściowy w miętowym kolorze.

    Maja ma dwa stroje letnie. Pierwszy to lekka sukienka, oczywiście w kwiecisty wzór.

    Drugi strój to długa kolorowa suknia i elegancki kapelusz.

    Na strój zimowy Maja ubiera niebieską kurtkę i niebieską czapkę z bąblem.

    Mamy nadzieję ,że Maja będzie zadowolona 🙂 Może nowy strój przyciągnie uwagę Pana Bukszpana?

    #72139
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    A oto sim przedstawiający SIERPIEŃ (moje wyobrażenia):

     

     

    Dagg dagg!

    #72149
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jako, że urodziłam się w lutym, ode mnie Simka inspirowana mroźnym klimatem tego miesiąca, Lucy Frost.

    #72195
    Ginewra
    Uczestnik

    Brnąłem do ciebie maju przez mrozy i biele,

    Przez śnieżyce i zaspy, i lute zawieje.

    Przez bezbarwne szpitalne korytarze stycznia,

    W tych korytarzach słońce gasło ustawicznie.

    A teraz maj dookoła maj wyświęca ogrody!

    I cały ja i cały ja zanurzony w jordanie pogody

    A teraz maj i maj i maj dokoła się święci!

    Od wonnych bzów, szalonych bzów wprost w głowie się kręci!

    I płyną przeze mnie dmuchawce jak dzieciństwa echa.

    I wielka jest majowa moc, kiedy niebo się do ziemi uśmiecha!

    Śpi w twoim wnętrzu chłopiec, w chłopcu pierwszy zachwyt poznaję.

    Z twoich ziaren wyrosną sady, strudzonemu pielgrzymką ulżyj dodaj wiary.

    #72199
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra ty to Mickiewicz czy Sienkiewicz?

    #72200
    Ginewra
    Uczestnik

    SDM – Ballada Majowa 😉

    #72267
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za zgłoszenia! Przepiękne simy, z wielką przyjemnością obserwowałam ten temat przez ostatni tydzień 🙂

    W tym tygodnia zwycięża @nolcanol! Gratulacje 🙂

    #72268
    ArtSim
    Uczestnik

    Wiedziałem że siemka która się znacznie wyróżnia na tle innych wygra?
    Gratuluję ?

    #72405
    nolcanol
    Uczestnik

    Się obudziłam dopiero 😀 Dziękuję 🙂

    ArtSim simka Evaerynth też się wyróżniała 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.