Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #7

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 7 miesięcy temu
5 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74025
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Nie będę Was jednak zamęczać szkolnymi tematami 😉 Tym razem zadaniem nie będzie stworzenie, a odtworzenie. Robiliśmy w remoncie dom/pomieszczenie z ulubionego filmu, czy serialu to czas na jednego ulubionego aktora LUB jedną ulubioną aktorkę 😉 Jak zawsze czas do środy 11 września. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?.  Pozdrowienia i dobrej zabawy! 🙂

     

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Jedna osoba = jedno zgłoszenie
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

     

    #74032
    ArtSim
    Uczestnik

    Ale chodzi o aktora w serialu/filmie czy aktorze w prawdziwym życiu?

    #74034
    Ginewra
    Uczestnik

    No właśnie… Odtwarzamy takiego Johna Wicka/Neo, czy Keanu Reevesa? Albo Jacka Sparrowa, czy Johny’iego Deppa?

    #74037
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jak zawsze interpretacja dowolna 😉 Tak naprawdę jak wolicie, może być aktor „w prawdziwym życiu” może być też to postać, w którą się wciela 🙂

    #74039
    Ginewra
    Uczestnik

    Eee tam… Za bardzo nam na rękę idziesz 😀

    #74173
    Ginewra
    Uczestnik

    No! You’re breathtaking!

    #74186
    Claymora
    Uczestnik

     

    Jak nie wiecie kto to… to mi nie wyszło xD

    #74272
    Evaerynth
    Uczestnik

    Nie wiem, na ile mi wyszło podobieństwo, ale ode mnie Loki z „Thor: Ragnarok”. Temat to ulubiony aktor, więc zaznaczę, że postać grana przez Toma Hiddlestona. 😀

    #74561
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul Sul drodzy wsółobywatele!

    Dziś przedstawię wam Dr. Temperance Brennan z serialu Kości graną przez Emily Deschanel. Dr. Brennan jest najlepszym w Ameryce (sama mówi że na świecie) antropologiem sądowym. Jest ateistką, wszystko bierze na bardzo poważnie, jej mąż to agent Selly Booth pracujący w FBI i ma córkę Christin. To tyle z jej przedstawienia. Teraz czas na proces twórczy 🙂

     

    Stworzyć ją to był problem. Na każdym zdjęciu wygląda inaczej a jej włosy są mieszanką z gry. Jednakże udało się! Jest trochę otyła, to trzeba przyznać. Może przez to ma taką wielką szczękę? Wspominam o niej bo ona sprawiła dużo problemów. Gdy robiłem ją dużą była za duża i była brzydka. A jak zrobiłem ją mniejszą Brennan była ładna ,ale nie zgadzała się aktorką. Jednym słowem: było to wyzwanie.

    Brennan chodź trochę dużo zarabia to ubiera się skromnie.  Co do piżamy do wiążę się z jednym odcinków gdzie dostaje ją od męża ,ale nie będę więcej mówił. Przedostatni strój który jest w grupie zimowych służy do badań w terenie. Strój jest znacząco inny ,ale nie ma bliższego.

    Osobiście uważam że Brennan jest bardzo ciekawą postacią wartą ją przedstawienia przez ją a-społeczną postawę co jest czasami komediowe. Dziękuję za uwagę 🙂

    I tu mam pytanie do @dzidziak86. Mówiłaś że podeślesz te pokoje z remontu tygodnia do Maxis. I teraz czy to Maxis wybiera czy nie ,czy tak, czy jakoś inaczej? Bo widziałem pracę @claymora w polecanych.

    Dag dag! 🙂

    #74582
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za udział! 🙂 Jak zawsze jestem pod wrażeniem! Zwycięzcą zostaje @Ginewra! Gratulacje 🙂

    #74585
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację ?

    #74589
    Claymora
    Uczestnik

    Gratulację !!!

    #74591
    Ginewra
    Uczestnik

    @ArtSim – chyba zostałeś zignorowany 😉 Napisz pytanie jeszcze raz, tylko może w ogólnym temacie 🙂

     

    Dziękuję za gratulacje! Jesteście breathtaking! ^^

    #74607
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim przepraszam, nie zauważyłam pytania, padnę kiedyś przez brak oznaczeń i powiadomień 😉 Wszystkie prace, które udostępniliście z tego wyzwania w galerii, poleciłam na angielskim forum do Maxis Fav. Polecenie na forum nie gwarantuje tego, że Maxis doda prace w galerii do ulubionych, zwiększa to jedynie szanse na to. Wczoraj bądź przedwczoraj zielona łazienka od @Claymora otrzymała to wyróżnienie, z czego bardzo się cieszę 🙂

     

    I rzeczywiście lepiej takie pytania zadawać mi w temacie ogólnym 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.