Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #8

ostatnio zaktualizowano przez Claymora 4 lata, 7 miesięcy temu
4 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74831
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Skoro jesteśmy w klimacie czarów, a tworzenie jednego sima to dla Was za mało to w tym tygodniu zajmiemy się stworzeniem czarodziejskiej rodziny 😉 Jak zawsze czas do środy 25 września. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?.  Pozdrowienia i dobrej zabawy!

     

    Historia: Czarownica Lara wraz mężem i dwójką dzieci zmuszona jest przeprowadzić się z tętniącego życiem San Myshuno do Glimmerbrook. Niestety przez swoje magiczne zdolności nie są akceptowani przez miastowych. Przeprowadzka na wieś, gdzie magię czuć w powietrzu będzie konieczna. Nie da się tam jednak spacerować po leśnych ścieżkach w szpilkach dlatego konieczna będzie też zmiana stylu na bardziej swobodny i pasujący do tej maleńkiej wioski. Mam nadzieję, że w tym pomożecie tej czarującej rodzinie 😉

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Jedna osoba = jedno zgłoszenie
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #74832
    ArtSim
    Uczestnik

    Naprawdę, ja się zastanowię nad kupnem tego pakietu skoro obecnie wszystko kręci się wokół magii. Ale że rodzina to się cieszę!

    #74833
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Myślę, że brak pakietu nie wyklucza wzięcia udziału 😉

    #74838
    Ginewra
    Uczestnik

    Męska część rodziny też chodziła w szpilkach? O.o  Może to wcale nie o magię chodziło? 😀

     

    No zobaczymy, mnie jest nieraz ciężko wyrobić się z jednym Simem, ale skoro jeden to dla nas za mało… Cóż @ArtSim MUSI wziąć udział, skoro piwa nawarzył 😛

    #74875
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra nie wiem co by musiało być ,żeby nie brać udziału w takim wspaniałym wyzwaniu!

    ***

    Sul sul!

    Dziś chcę przedstawić rodzinę Moshu – rodzinę ,którą wygnano ze normalnego świata. Rodzina składa się dobrej czarownicy Lary, jej męża szkolącego się na mistrza eliksirów Mathew, maniaka komputerów Hansa i małej Lii która chce spełnić marzenie jej mamy o zostaniu malarką. Rodzina została wygnana ze San Myshuno za ich magiczne zdolności. Teraz mieszkają w Glimmerbrook.

     

    Żeby wyrazić mają euforię że tworzymy całą rodzinę ,zrobiłem kolaże całej rodziny ,a nie każdego z osobna! To ich stroje ze San Myshuno:

    A tu z Glimmerbrook:

    Jak widać najbardziej zmieniła się Lara. Zawsze marzyła o takich włosach lecz wiedziała że jakby to zrobiła to sąsiadki jeszcze bardziej jej douczały. Ale teraz może być wreszcie sobą!

    A tu reszta strojów:

    Mam nadzieję że rodzina się spodobała 🙂

    Dag dag!

    #74892
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    A co mi tam, trochę się namęczyłam bo tworzenie rodziny z fabułą to już zabawa.

    Więc tak, moja Lara nosi nazwisko Gnomek. Ma ukochanego męża wampira Władysława oraz magiczne bliźnięta. Syna Carola i córkę Corolę (tak, moje lenistwo nie zna granic).

     

    Oraz jak wyglądają po metamorfozie.

     

     

    Dodatkowo Gnomek jest dostępny w GALERII.

    Mam nadzieję, że jest dobrze.

     

    Dagg dagg!

    #74893
    Ginewra
    Uczestnik

    A jednak żadna rodzina „przed” nie ma w całości założonych szpilek 😀

    #74898
    Claymora
    Uczestnik

    Ginewra a weź! wystarczy, że jedna simka się męczy xD

    #74902
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra, ale Ty się krępuj, możesz każdemu szpilki założyć 😉

    #74955
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję za Wasze prace! Obie rodziny świetnie wpasowują się w magiczny klimat 🙂 Zwycięzcą zostaje @ArtSim! Gratulacje 🙂

    #74956
    ArtSim
    Uczestnik

    Dziękować, dziękować?

    #74961
    Claymora
    Uczestnik

    GRATULUJE!!!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.