Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Simowe metamorfozy

ostatnio zaktualizowano przez Milah. 5 lat, 3 miesiące temu
6 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54146
    Milah.
    Uczestnik

    Hejo!

    Przychodzę do Was z metamorfozami Simów w grze. Nie cierpię w większości tego, jak są ubrani, a już nie mówię nawet o makijażu i często dziwnych fryzurach. 😀
    Odświeżam ich wygląd – nie zmieniam całkowicie ich wyglądu, masy ciała czy koloru oczu bądź włosów. Staram się zachować przy tych zmianach to, jaki styl mieli wcześniej etc. Z tego, co widzę wszystkie tego rodzaju wątki tutaj na forum umarły, mam nadzieję, że mojemu krzywda taka się nie stanie. 😀

    Odnośnie używania CC – w metamorfozach z CC używam tylko koloru oczu (są to kolory, które są w grze, tylko, że ten mod sprawia, że wyglądają cóż… ładniej).
    Poza tym to makijaże. Bez tego nie dałabym rady, bo każda Simka miałaby ten sam cień, tę samą pomadkę.

    Z poprzedniego swojego wątku zrezygnowałam, nie sprawia mi tyle frajdy.

    Na pierwszy strzał zaprezentuję Wam może rodzinę Spencer – Kim – Lewis.

    Seniorzy rodów:
    Vivian Lewis – Dennis Kim

    VLDK

    Ich dzieci – Alice Spencer-Kim oraz Eric Lewis

    ASKLEL

    Ich córka Olivia wraz z ich suczką o imieniu Lola

    OLL

    I jak Wam się podoba? Kogo zrobić następnego?
    Mam wszystkie dodatki, więc mam wieeeeele do roboty. 😀

    #54148
    Hiruko
    Uczestnik

    Wyglądają świetnie, tylko nie mam porównania, bo zawsze „czyszczę” miasto przed stworzeniem rodziny xD

    Jako kolejną rodzinę, może słynnych Langraabów? Są w „simsach” od ’99 (Sim City 3000) i od TS2, po obecne TS4, już jako grywalna rodzina. Co o tym myślisz?

    #54149
    Milah.
    Uczestnik

    Weź, ja raz zrobiłam to samo – usunęłam wszystkich Simów, jacy byli w mieście, a potem jak tak patrzyłam, że nikogo nie ma, nawet legendarnych Ćwirów to aż mi dziwnie było. Nie wiedziałam, co mam ze sobą począć haha. 😀

    Ooo dobry pomysł, choć fakt faktem, nigdy ich fanką nie byłam. 😀

    #54150
    Hiruko
    Uczestnik

    W takim razie czekam na ich nowy wizerunek (może w końcu ich polubię, chociaż z wyglądu xD).

    Ja zawsze wszystkich kasuję. Od metra NPC i tak się będzie kręcić, a lubię mieć całe miasto dla „swoich” 😛

    #54732
    Milah.
    Uczestnik

    Dzisiaj się za nich zabiorę, będzie ciekawie, nie ma co 😀
    Sama ich nie lubię, ale chociaż będą wyglądać jak ludzie, a to już będzie pół sukcesu. 😀

    #55147
    Milah.
    Uczestnik

    Hej!
    Nie wiem czemu, ale to było dla mnie jakby wyzwanie, w szczególności Nancy. Chciałam uchować jej uwielbienie do bieli i pomarańczu, ale nie udało mi się. Próbowałam, starałam się, miałam wiele kombinacji – a to dalej nie było to, o czym marzyłam.
    Przedstawiam Wam rodzinę Landgraabów!

    Możecie tutaj zobaczyć malutkie odświeżenie ich stylu, a także…
    poznać ich malutką córeczkę, Carę. Kto wie, może chociaż ona odziedziczy dobry charakter ojca? 😀

    L1

    L2

    #55207
    Evaerynth
    Uczestnik

    Hmm, Nancy w tym wydaniu wydaje mi się jakaś taka sympatyczniejsza, chociaż nadal nie do końca. 😀

    #55520
    Milah.
    Uczestnik

    W pełni rozumiem i się zgadzam, zawsze będzie w niej coś, co innych odstrasza. Może to ta jej arogancja? 😀 Nieważne, w co by jej nie ubrać, i tak nie wyjdzie na miłą sąsiadkę haha

    #55618
    Nadiia
    Uczestnik

    Może następni Ćwirowie? W końcu są od początku aż do teraz 🙂

     

    #60396
    Milah.
    Uczestnik

    Wieki mnie tu nie było!

    Witam wszystkich ponownie. ^^
    Ostatnio mało grałam, ba, widzę, że mam trochę więcej zapisów gry niż chciałam haha, a w tym zmieniłam rodzinkę Kaliente oraz Lotario, a w innym z kolei widzę, że do Diego Lobo wprowadziłam Ninę… ;o

    Także wrzucam tutaj i jedno, i drugie.

    1) Nina Kaliente oraz Diego Lobo w zapisie, który jest u mnie najnowszy (jak zawsze wiele w wyglądzie nie zmieniałam, ale w ruch poszły ciuchy z modów etc):

    1

    2) Rodzina Kaliente wraz z panem Lotario z drugiego zapisu, na którym mnie nie ma od wieków:

    2

    3

     

    Podobają się? 😉
    Która wersja Niny wygrywa?

    Miłego dnia!

    #60399
    Mandraghora
    Uczestnik

    Katrina w fryzurze wybranej przez Ciebie wygląda ob-łęd-nie! Naprawdę starasz się oddać charakter simów i to się ceni. 😉 Taka wersja Nancy mi niezbyt odpowiada, musiałabym się przyzwyczaić. Moim zdaniem nowsza Nina wygrywa^^, jest taka zadziorna. XD Fryzura, którą dałaś Donowi, nigdy mi do żadnego sima nie pasowała, a na nim wygląda całkiem zacnie. Liczę na dalsze przeróbki np. Villarealów ?

    #60449
    Milah.
    Uczestnik

    Jeny, dziękuję za te miłe słowa!
    Fryzura, którą dałam Donowi też nikomu mi nie pasowała, a jemu jakoś tak… nawet haha.

    Oo to mi dałaś wyzwanie! Chętnie do nich zajrzę i pozmieniam, co się tylko da. Trochę obawiam się przemiany Hugo (?), ale dam radę haha 😀

    #60476
    Mandraghora
    Uczestnik

    Villarealowie ostatnio stali się właśnie moją ulubioną rodzinką i gram nimi najwięcej. 😉

    Mój Hugo po zdobyciu 10 poziomu sprawności fizycznej i w tej śmiesznej stojącej fryzurce z Wytwornego przyjęcia stał się nie do poznania. Powodzenia przy Twojej przemianie! 😀

    #62579
    Milah.
    Uczestnik

    Od dnia dzisiejszego to także moja ulubiona rodzinka haha. Jak niewiele trzeba, żeby Simowie wyglądali… ładniej. ;D

    #62584
    Shmancy Nancy
    Uczestnik

    Może teraz hm.. rodzina Delgato? Bardzo lubie nimi grac, jednak ubrani byli poprostu O K R O P N I E. Przyjmujesz wyzwanie? 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.