Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Simowie nie chodzą do pracy

ostatnio zaktualizowano przez Jusuf 5 lat, 3 miesiące temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61907
    Ksaw
    Uczestnik

    Do szkoły również! Ewentualnie na zajęcia dodatkowe. Nie wiem co się dzieje, bo niedługo simka będzie młodą dorosłą i chciałbym z nią pochodzić na plan zdjęciowy. Aktualnie mam u nich lato. Zazwyczaj był jeden dzień wolny, ale zmieniłem ustawienia na 2 tygodnie jednej pory roku. Wątpię jednak by to było to. Patrząc na mody nie widzę żadnego, który mógłby w jakiś sposób na to wpłynąć. Wie ktoś co mam zrobić?

    #61909
    Ginewra
    Uczestnik

    Rozumiem, że dotyczy to każdej pracy i króliczej nory, i tej z domu, i tej, gdzie z Simem idziesz pracować?

    A w jakim sensie nie idą do pracy? Praca ich nie wzywa i nie mają minusów (żółtej/czerwonej koperty, telefonu od szefa), czy może mają portret wyszarzony, niby w pracy są, ale tak naprawdę chodzą sobie po domu, a ty nie możesz nimi sterować? Czy po prostu jest tak, jakby wolne mieli – tylko wtedy ile dni jest wymienionych w zakładce „praca”? I czy próbowałeś naprawić grę?

    #61911
    Ksaw
    Uczestnik

    Właśnie naprawiłem i zamierzam włączyć, zobaczymy czy coś się zmieni. Normalnie mają ustalone dni pracy, ale gdy przyjdzie już czas odliczanie od 24h zaczyna się od nowa. W kwestii dzieci/nastolatków wygląda to tak, że jest do kliknięcia „Idź do szkoły”, co jednak nie działa. Simowie po prostu olewają.

    #61998
    Ksaw
    Uczestnik

    Dziwne, bo normalnie chodzą do pracy, ale np. polityk już nie.

    #62337
    Jusuf
    Uczestnik

    Moi też nie chodzą. Kiedy przychodzi czas pójścia do pracy od razu wyświetla się, że jest jakieś święto i nie idą (chociaż w kalendarzu nie ma żadnego święta) nie wiem jak to naprawić.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.