Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Sims 4 na konsolę

ostatnio zaktualizowano przez Adey 4 lata, 7 miesięcy temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73891
    Adey
    Uczestnik

    Witajcie,

    od dawna nie posiadam już komputera, bo wszystko mam w telefonie, a gram na PS4, przeniosłam się na konsole równiez z simsami. Gram z podłączoną myszką, więc rozgrywka niczym się nie różni, ale tu pojawia się mały problem. Gra nie działa płynnie na dużych parcelach, z dużymi, w pełni wyposażonymi domami oraz w trakcie zmiany simów w aktywnej rodzinie. Czasami również na parcelach publicznych, nawet jeśli nie ma na nich wielu simów. Są to szybkie ścinki animacji simów, ale jednak trochę irytują. CAS i tryb budowania działa bez zarzutu.

    Szukałam informacji w internecie i zauważyłam, że ludzie są zadowoleni z płynności gry na konsolach.

    Wolnej pamięci mam ponad 500GB, z konsolą wszystko w porządku, inne gry np. RDR2 śmiga idealnie, nigdy się nie lagowało. Da się coś poradzić na te Simsy? Będę wdzięczna za wskazówki.

    #73893
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja tylko wiem że im większa parcela tym większe lagi i tak samo z parcelą publiczną

    #73900
    Adey
    Uczestnik

    Hm, czyli generalnie ten typ tak ma i trochę wyolbrzymiam? Jesli tak, to dzięki. Tragedii nie ma, grać się da, ale sądziłam, że skoro ludzie chwala plynność to może tylko u mnie zamula na duzych parcelach :p

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.