Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Sims 4 uniwersytet – sim z trailera

ostatnio zaktualizowano przez Dana 4 lata, 4 miesiące temu
5 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #76996
    Lunatic
    Uczestnik

    Hej ?. Przychodzę z pytaniem o sima z pierwszego zwiastuna nowego dodatku, którego tożsamości nie mogę ustalić. Chciałabym pograć simami występującymi w zwiastunach i trochę pokierować ich życiem oraz osiągnięciami. Kilka postaci (Julię, Beccę i Camerona) można łatwo znaleźć ale nie potrafię zlokalizować sima, który razem z Cameronem uczęszczał na zajęcia. Chodzi o sima z piercingiem brwi. Czy jest obecny w grze czy może został pokazany jedynie w trailerze, można go jakoś znaleźć? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;). Screen sima

    #76997
    Hejkasz
    Uczestnik

    Możliwe że udostępnią go na profilu Maxis w Galerii

    #76998
    ArtSim
    Uczestnik

    Popieram @Hejkasz

    #76999
    Lunatic
    Uczestnik

    W sumie to nawet nie pomyślałam o galerii, dzięki za podpowiedź :D. Jeśli nie znajdę go nigdzie w grze to będę sprawdzać tam.

    #77003
    Oskar
    Uczestnik

    Wydaje mi się, że to Jayden Armstrong – Sim z okładki gry podstawowej. Po ubraniu czapki z daszkiem i piercingu wygląda identycznie. Takowy został też udostępniony w galerii przez jednego z graczy. ?

    #77004
    ArtSim
    Uczestnik

    @Ospapiru ja też miałem takiebpod jrzebia kiedyś ale o tym zapomniałem więc mi pasuje

    #77016
    Dana
    Uczestnik

    Podobny do tego Sima jest także Malcolm Landgraab

     

    #77115
    Lunatic
    Uczestnik

     

    Jak tak patrzę to rzeczywiście ten sim wygląda łudząco podobno do Jaydena. Myślę, że to rzeczywiście może być on, tym bardziej, że w trailerze była również inna simka z okładki.

    Sądzę, że to nie byłby Malcolm, bo on jest jednak nastolatkiem ale muszę przyznać, że akurat piercing mu pasuje 😀

    #77300
    Dana
    Uczestnik

    Lunatic – od czasu wydania podstawy gry Malcolm „trochę” chyba już podrósł. 😉

    A Jayden chyba został stworzony z „DNA” Malcolma, bo to ten sam typ biologiczny,  te same cechy, rysy twarzy, itp… zresztą gra sama co jakiś czas generuje w CAS takich Malcolmów, czy Jayden-ów, więc  nietrudno go samemu stworzyć w CAS.

    A Malcolma tu na zdjęciu – postarzyłam w CAS, do młodego-dorosłego i dodałam mu ten piercing . 😉

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.