Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania #SimSobota SimSobota #1 – Ciepła Chatka na nowo

ostatnio zaktualizowano przez Hund 3 lata, 7 miesięcy temu
13 uczestników
22 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #83715
    Hund
    Uczestnik

    Karolu, jak to ma być z tymi pomieszczeniami? W wideo zostało powiedziane, że budynek musi mieć dwie sypialnie (jedna dla dorosłych, druga dla dziecka), a w poście w dyskusji tego nie zawarłeś.

    Zauważyłem też, że kilka zasad zostało tutaj dodanych w trakcie trwania wyzwania. Myślę, że jak pominiemy jakiś punkt, a ktoś poruszy dany temat, to regulamin zostawmy takim, jaki jest i zaktualizujmy go dopiero przy następnym wyzwaniu. Bo tak ktoś buduje, a potem okazuje się, że regulamin uległ zmianie i trzeba nanieść poprawki :/

    #83716
    Hund
    Uczestnik

    To jest moja wersja chatki: dosyć nowoczesna, ale starałem się zachować przytulność. Po raz pierwszy próbowałem nowoczesnego budownictwa w tej grze i przyznam, że jestem zadowolony z rezultatu! No i pierwszy raz robiłem coś a la shell challenge! Poniżej dołączam zdjęcia chatki (wybaczcie, że niektóre zostały wykonane zimą :/ ). Domek został przetestowany i z każdym obiektem można wejść w interakcję (nie wiem tylko jak z miśkami… no i nie można tańczyć do radia w salonie). Nie obyło się bez użycia większości pakietów.

    Domek z boku

    Plan pomieszczeń

    Widok na salon (z kuchni)

    Widok na kuchnię (z salonu, trochę nie wyszło to zdjęcie 😀 )

    Widok na korytarz (z salonu)

    Pokój dziecięcy

    Sypialnia rodziców

    Łazienka

    #83725
    Ginewra
    Uczestnik

    Trzeba było od razu Karol powiedzieć, że o wyświetlenia chodzi 😀

    Mam pytanie na przyszłość – w filmie nie jest powiedziane, że np. sypialnia ma być osobnym pomieszczeniem, jest „musi mieć co najmniej jedną łazienkę i dwie sypialnie” – czy w takiej sytuacji sypialnia może być jednocześnie salonem? Czy zakładamy że taka konstrukcja oznacza „samodzielne, osobne, najlepiej nieprzechodnie”?

     

    A tu moja propozycja, tylko najpierw wyjaśnienia: z tego co zauważyłam, para na filmiku jest samotna – więc albo jeszcze nie dzieciaci, albo dziecko jest w drodze. W związku z tym założyłam, że jest potrzebny pokój dla mniejszego dziecka, jeszcze nie szkolnego. Zaś sypialnia rodziców jest zarazem salonem, ale oddzieliłam go ścianą od kuchnio-jadalni, żeby nie było, że nie ma „osobnej sypialni”. W przyszłości będzie prościej, jak zostanie to jasno wypowiedziane, albo chociaż napisane w zasadach wyzwania.

    Widok na zewnątrz:

    Kuchnio-jadalnia:

    Salono-sypialnia:

    Pokój dziecka:

    Łazienka:

    Plan domu:

    #83727
    Nira
    Uczestnik

    A tutaj moje dzieło. Nie wiem czy mój domek jest zgodny z zasadami, ale miałam frajdę przy tym remoncie, więc dodaję. 🙂

    Domek z zewnątrz:

    Salon z jadalnią i przedpokój:

    Kuchnia:

    Pokój dziecka:

    Sypialnia:

    Łazienka:

    I na koniec plan budynku:

    Czekam na następny odcinek SimSoboty 🙂

    #83742
    PanLis
    Uczestnik

    Ja tam lubię typowe Shotgun’y. Na szczęście w tym domu za dużo nie trzeba było zmieniać.

    #83752
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Oto mój domek!

    Jest również udostępniony w galerii!

    Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

     

    Domek z zewnątrz:

    Domek z zewnątrz:

    Taras:

    Kuchnio-salono-jadalnia 😀 :D:

    Pokój dziecka:

    Sypialnia:

    Łazienka:

    Plan domku z lotu ptaka:

     

    Mam nadzieję, że domek chociaż trochę się spodobał. 😀 😀 😀

    #83774
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @hund12 gratulacje! 🙂 Twój dom wyróżnia się wyglądem na tle innych. Dziękuję wszystkim za udział w wyzwaniu. Wasze domy są świetne, szczególnie ich sposób meblowania. Kolejne właśnie ruszyło!

    #83781
    Hund
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo za wyróżnienie! Cieszę się, że dom się spodobał. Domek opublikowałem w galerii (pod nazwą użytkownika antekczernecki). 🙂 Na przyszłość: w SimSobocie nazwałeś mnie Hand, ale czyta się Hund (z niemieckiego). Nie gniewam się, a podczas oglądania uśmiechnąłem się pod nosem 😉

     

    Chciałbym również pogratulować wszystkim uczestnikom wyzwania bo każdy stworzył inny, oryginalny dom – każda chatka wyróżniała się na swój sposób. To bardzo przyjemne oglądać, jak każdy z nas miał zupełnie odmienny pomysł na nadanie nowego życia tej parceli!

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.