Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania #SimSobota SimSobota #4 ? Jesienny remont domu

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 4 miesiące temu
4 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #84202
    GlossyGem
    Opiekun forum

     

    Oto czwarte wyzwanie związane z serią #SimSobota!

    Zachęcamy Was do udziału w zabawie, która polega na nadanie domostwu jesiennej aury. Styl pracy jest dowolny. Dozwolone są kody, mody i CC. Nie wolno natomiast edytować ścian, przesuwać ich, usuwać i dodawać. Podejmiecie wyzwanie?

     

    Nie zapomnijcie dodać swojej pracy do Galerii oznaczając ją #SimSobota, aby miała szansę na pojawienie się w programie.

     

    • Można korzystać z CC i modyfikacji, pełna dowolność
    • Brak szczególnych ograniczeń i wytycznych
    • Dom musi nawiązywać do jesieni
    • Zwycięzca forumowej zabawy otrzyma 300 monet
    • Zwycięzca zabawy otrzyma purpurową odznakę „SimSobota #4”
    • Każdy uczestnik zabawy otrzyma 100 monet
    • Każdy uczestnik zabawy otrzyma złotą odznakę „SimSobota #4”
    • Jedna osoba może dodać kilka zdjęć, ale w jednym poście
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym.
    • Wyzwanie kończy się 10.10.2020 r. o godzinie 12:00.
    #84327
    Hund
    Uczestnik

    Mam pytanie: wiem, że nie można dodawać żadnych ścian, ale nie do końca wiem, jak to interpretować. Czy można dodać ściany niepodłączone z domem (np. szopa w rogu działki), półścianki lub piwnicę (wyłącznie w celach dekoracyjnych – jak podniesiesz dziewiątką obiekt z piwnicy na piętro wyżej, Simowie nie kolidują z tym obiektem)?

    #84328
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wyzwanie jest przedłużone przez to, że strona była niedostępna. Prace można dodawać do godziny 17:00 dzisiaj. 😇

     

    Nie używamy narzędzia budowy ścian w ogóle, nie ważne czy poza domem, pod, czy nad nim.

    #84329
    Ginewra
    Uczestnik

    Tylko do siedemnastej? Szkoda, myślałam, że jednak dłużej będzie aktywna (bo i strony dłużej nie było 😉 ), do 17 na pewno nie zdążę domu zrobić. Czekam na kolejną SimSobotę, powinnam mieć więcej czasu na ogarnięcie zadania.

    #84333
    GlossyGem
    Opiekun forum

    To znak, żeby nie zostawiać zgłoszenia na ostatni moment, bo może się nie udać. 😉

    #84351
    Ginewra
    Uczestnik

    To znak, że ludzie żyją nie tylko w internecie i mają pewne obowiązki w grze o nazwie „Life” 😉 Cieszę się, że masz tyle czasu, że sądzisz, że inni mają równie dużo wolnego czasu 😛 A tak bardziej serio – zgłosiłabym się, jakby strona była aktywna. A że nie była, zaś sobota tuż-tuż, to nie chciałam ryzykować, że poświęcę na to czas, a jak strona „powstanie z martwych”, to kolejna SimSobota będzie na YouTube. Która, siłą rzeczy, nie zawierałaby mojej pracy. Jakby nie patrzeć 3,5 godziny (a może to 2,5 było?) to „troszkę” mniej niż cały piątek i pół soboty 😉

    #84358
    Nira
    Uczestnik

    @Ginewra, ja mam podobnie. Domek zrobiłam i nawet dodałam go do galerii, niestety kiedy chciałam dodać tutaj efekty mojej pracy to strona była niedostępna i możliwość wejścia na nią pojawił się dopiero, gdy byłam w pracy, a jak z niej wróciłam to już było po 17. Szkoda trochę, bo gdyby nie problemy techniczne to byłyby tu na pewno ciekawe prace, bo tematyka naprawdę fajna. Simsoboty i tak nie było to może warto kontynuować to wyzwanie do końca tygodnia?

    #84367
    GlossyGem
    Opiekun forum

    🙂 Przekonaliście mnie. Macie czas do najbliższej soboty. Do dzieła!

     

    ps. Nadchodzą zmiany. 😉 Widzieliście już nowy wygląd odznak?

    #84383
    Ginewra
    Uczestnik

    Część odznak mi się zmieniła i teraz się zastanawiam… będzie widać, że niektóre były złote, a niektóre diamentowe, czy to przepadnie? Trochę teraz mniej odznakowo wyglądają… I chciałabym się dowiedzieć, co znaczy liczba w kółeczku przy misiu („Miłośnik DotSim”) – po najechaniu nic mi nie podpowiedziało.

     


    @Nira
    – to wrzucaj zdjęcia 😀 Ja swój domek jeszcze muszę zrobić 🙂

    #84396
    Nira
    Uczestnik

    Dziękujemy za wydłużenie czasu <3

    Oto mój pomysł na jesienną metamorfozę tego domku:

    Kuchnia z salonem:

    Sypialnia:

    Łazienka:

    Pokój dziecka:

    Ps. Zauważyłam zmianę odznak i wyglądają ciekawie, ale podobnie jak @Ginewra zastanawiam się o co chodzi z tymi liczbami w kółeczku przy niektórych odznakach.

    #86561
    Ginewra
    Uczestnik

    Tutaj próbowałam wrzucić post z samymi zdjęciami i się nie udało – post dodaję po to, by była pewność, że też chcę wziąć udział w konkursie 😀

    Domek „cały z drewna” też zrobiłam, tylko czekam na odpowiedni post z wyzwaniem 🙂

    No i przepraszam za spamowanie ^^

    #86560
    Ginewra
    Uczestnik

    Wejście do budynku

    Jadalnio-kuchnia

    Sypialnia rodzicielska

    Sypialnia nastolatki

    Łazienka

    #87210
    Ginewra
    Uczestnik

    Tak tylko chciałam zapytać… Skoro jesteśmy jeden filmik SimSoboty do przodu, więc i byłoby co wstawić, to czy mógłbyś @glossygem otworzyć temat z domkiem drwala? A jeśli problemem jest deadline, bo nie wiesz, kiedy SimSobota kolejna się pojawi, to może zostawisz otwartą tę datę?

    Głównie chodzi mi o to, że domek mam, zdjęcia porobiłam, mogłabym je wstawić… więc codziennie się stresuję, że być może przeoczyłam temat z tym wyzwaniem i jak go w końcu dojrzę, to będzie już po terminie dodawania prac 🙁

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.