Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania #SimSobota SimSobota #7 – Zimowa przyjemność

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 3 miesiące temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #87580
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kolejne wyzwanie związane z serią #SimSobota!

    Zachęcamy Was do udziału w zabawie, która polega na stworzeniu domu z zimowymi elementami. Dom pochodzi z Wierzbowej Zatoczki i ma pokazać, że zima to super sprawa. Styl pracy jest dowolny. Dozwolone są kody, ale NIE mody i CC. Nie wolno natomiast edytować zewnętrznych ścian, balkonu, tarasu itd. Te w środku można śmiało zmieniać, usuwać i dodawać. Podejmiecie wyzwanie? Nie zapomnijcie dodać swojej pracy do Galerii oznaczając ją #SimSobota, aby miała szansę na pojawienie się w programie.

    • Nie można korzystać z CC i modyfikacji
    • Dom musi być wskazanym domem z odcinka
    • Można korzystać z kodów i elementów debug
    • Dom musi nawiązywać do zimowej tematyki i zabawy z nią związanej
    • Zwycięzca forumowej zabawy otrzyma 300 monet
    • Zwycięzca zabawy otrzyma purpurową odznakę „SimSobota – Zimowa zabawa”
    • Każdy uczestnik zabawy otrzyma 100 monet
    • Każdy uczestnik zabawy otrzyma złotą odznakę „SimSobota – Zimowa zabawa”
    • Jedna osoba może dodać kilka zdjęć, ale w jednym poście
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym.
    • Wyzwanie kończy się 9.01.2021 r. o godzinie 12:00.
    #87606
    Ginewra
    Uczestnik

    Pragnę zauważyć, że swoją kandydaturę tu wrzuciłam, ale post się nie pojawił, co jeszcze wczoraj zgłosiłam w odpowiednim temacie. Przypominam, bo jest już po 12, więc po terminie przesyłania prac.

    #87603
    Ginewra
    Uczestnik

    No mam nadzieję, że już będzie regularnie i bez tych cudownych niespodzianek, jak przy poprzednich dwóch wyzwaniach 😀

    A oto moja wersja Różanej Chatki (którą drugi raz już edytujemy, pragnę bardzo złośliwie przypomnieć 😛 ):

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.