Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania #SimSobota SimSobota – Zaległa zabawa

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 3 miesiące temu
2 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #87581
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jesienna aura i leśna chatka to dwa wyzwania, które zostały nieco pokrzywdzone przez niedziałającą stronę. 🙂 Zakładam ten temat, abyście mogli pochwalić się swoimi pracami, jeśli czekają na publikację. Każda osoba otrzyma 100 monet za udział w zabawie. Zapraszam Was do udziału w zimowym wyzwaniu dostępnym do 9.01.2021 r.

    #87585
    Ginewra
    Uczestnik

    Coś tu przekombinowałeś, moim zdaniem. Jesienna Aura miała przecież swój temat, można było wyłonić zwycięzcę i  tylko Leśna Chatka była pokrzywdzona brakiem swojego tematu…

    Poza tym w filmie była mowa o monetach i odznace, a tu jest tylko o monetach 😛

    Do kiedy można swoją pracę dodać?

    #87608
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Im wcześniej, tym leopiej 😉 Ustalmy, że do końca stycznia 2021.

    #87597
    Ginewra
    Uczestnik

    SimSobota #04 – Jesienna Aura (Różana Rzeczka)

    Salono-kuchnio-jadalnia:

    Łazienka:

    Sypialnia rodziców:

    Pokój dla nastolatki:

    SimSobota #05 – Leśna Chatka

    U mnie w zasadzie wyszła minimalistyczna, męska chatka drwala bez przyłączy 😛 Więc idealny domek, by kompletnie odciąć się i od znajomych i od elektronicznego świata 🙂

    Wejście + kuchnia:

    Jadalnia (z zerknięciem na sypialnię) z jednej strony:

    I z drugiej:

    Łazienka:

    Sypialnia we własnej osobie:

    Taras:

     

    A przy okazji chciałam pomarudzić, że najnowsze wyzwanie jest na tym samym domku, co wyzwanie „Jesienna Aura”, co mi bardzo brzydko ingeruje w grę. Bo ja wszystkie wyzwania z DotSim (nie tylko SimSoboty) mam na jednym save, a teraz trzeba raz przerobiony domek drugi raz przerobić :/ Shame on you!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.