Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Smutne historie

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 12 miesięcy temu
11 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58999
    Mateo
    Uczestnik

    Hej napisz jakąś Najsmutniejszą historię jaką przeżyłeś/aś z The Sims (obojętnie jaka część).

    #59012
    Vince1994
    Uczestnik

    Wywalenie do pulpitu i nie zapisanie gry.

    #59030
    Pączuś
    Uczestnik

    Moja simka umarła podczas ślubu.

    #59240
    Claymora
    Uczestnik

    To wydarzyło się na początku mojej przygody z serią TS. Pamiętam to doskonale jakby było to wczoraj. Tak wiem, dziwne… było to kope lat temu…

    Stworzyłam sobie dwie simki, siostry. Dla jakiegoś lepszego odróżnienia ich, bo w końcu TS kilka buziek na krzyż, każda była innej karnacji. Zuza była śnieżnobiałym rudzielcem, a Zuzanna była niczym czekolada. Grało mi się nimi super.

    W końcu nadszedł czas rozstania. Każda wyszła za mąż za swojego księcia z bajki. Zuzanna kilka dni po ślubie i dostała piękne i dobijające zapytanie od systemu gry „czy nie powinniśmy mieć dziecka?” w ten sposób doczekała się dwójki małych kołysek, które w końcu stały się dziećmi.

    Tym czasem piękna i bardzo szczęśliwa w małżeństwie Zuza wciąż czekała. Po roku grania obiema rodzinami, zorientowałam się, że co jakiś czas Zuza przychodziła z prezentami do siostry i miała bardzo dobre relacje z siostrzeńcami. Jednak mimo wielkich starań nigdy nie doczekała się własnego potomstwa…

    #59249
    Ginewra
    Uczestnik

    Mojej Majce Ćwir kochanek odrzucił zaręczyny, bo był głodny. Z takich błahych powodów w Jedynce Simowie nie chcieli się zaręczać 🙁

    #59260
    ASTRA
    Uczestnik

    Mój siim umarł wtedy, kiedy jego dziewczyna odmówiła zaręczyn. A ja takie : COO?

    #59636
    Ayano
    Uczestnik

    Moja simka miała bara-bara z tym simem-zielarzem, a on zaraz potem umarł.

    #59639
    zaczarowana72
    Uczestnik

    Mój sim umarł, gdy narodziło mu się dziecko.

    #65321
    cd ??
    Uczestnik

    Podczas imprezy wybuchł pożar, zginął barman

    #65337
    Luna101
    Uczestnik

    Grałam sobie moją pierwszą rodzinką, później dałam „napraw grę” i mi się cały zapis bezpowrotnie usunął :'(

    #65342
    ArtSim
    Uczestnik

    Umierają mi 2 dwaj simowie w basenie bo o nich zapomniałem i wraz z kosiarzem przyszedł zajączek kwiatowy

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.