Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Spotkajmy się czy Przygoda w dżungli

ostatnio zaktualizowano przez Korgiś 4 lata, 1 miesiąc temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79588
    Angelika
    Uczestnik

    Hej zastanawiam się co kupić :

    • spotkajmy się
    • przygoda w dżungli

    Co jest waszym zdaniem lepsze ?

    #79590
    ArtSim
    Uczestnik

    Zacznijmy od tego że Dżungla jest 2 razy tańsza więc opłaca się kupić coś jeszcze?

    Dżungli nie ma ale ponoć fajna i z tego co wiem to wygenerowania Selvadoradyjscy Simowie są bardzo ładni. Co do spotkajmy się to ma bardzo ładne ubrania jak i dla dorosłych jak i dla dzieci. Ma duże piękne wręcz miasto. Klubów używam ale jakoś bez pasji. Trochę mało spotkamy się daje szczerze mówiąc. Jakbyś kupiła Dżunglę z Kariną Magii, lub Być Rodzicem to się chyba bardziejopłaca

    #79591
    Glonojad
    Uczestnik

    Wydaję mi się że Przygoda w Dżungli, choć jeśli chodzi ci o przeceny, to spotkajmy się, bo może kiedyś będzie jakaś większa przecena na pakiety rozgrywki niż tylko 25%

    #79601
    Claymora
    Uczestnik

    Jak dla mnie lepsze Spotkajmy się, Windenburg jest piękny, jest sporo fajnych ubrań w CAS, specyficzny ale ładnych styl do meblowania domków. Co do Przygody w dżungli to… szczerze? Nic specjalnego. Po jednym lub max trzech odwiedzeniach nudzi się. Nic nowego tam nie ma, jak sim opanuje umiejki to idzie nawet już zbyt prosto. Tylko widoki są piękne.

    #79676
    Korgiś
    Uczestnik

    Spotkajmy się bo to dodatek a przygoda w dżungli to pakiet  lepiej kupić spotkajmy się

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.