Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Spróbuj przekonać Sima do głosowania na lokalny plan działania [Eko-życie]

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 2 lata, 2 miesiące temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #89541
    Ginewra
    Uczestnik

    Wzięłam sobie aspirację z Eko-życia i jednym z wymogów jest właśnie „spróbuj przekonać Sima do głosowania na lokalny plan działania”. Jakie warunki muszę spełnić, żeby ta opcja się pojawiła? Nie mieszkam w Evergreen Harbour, więc może tu jest główny problem? Bo łapiąc simów w okolicy, w której mieszkam, opcji takiej nie mam (i tak, sprawdzam w weekend, i tak, nie mam wybranych 4 lokalnych planów działania), a gdy idę do „głównych” tablic na tych miejscach publicznych w eko-otoczeniu to nie mogę na nich głosować.

    Zastanawiam się, czy muszę w tym Evergreen Harbour zamieszkać, żeby jeden mały punkt z aspiracji wypełnić, czy np. postawić gdzieś „główną” tablicę w miejscu mieszkalnym i zamienić parcelę na ten „użytek publiczny”, jak to ma miejsce w eko-otoczeniu? Niestety opis punktu nie rozwiewa mi wątpliwości, raczej sugeruje, że chodzi o te małe, lokalne plany działania, na które się głosuje klikając na własną skrzynkę.

    #89546
    Inez
    Uczestnik

    Nigdy nie wykonywałam tej aspiracji, ale spróbowałabym znieść lokalny plan działania. Wtedy możesz poprosić o podpisanie wniosku. Może się zaliczy.

    W każdym bądź razie zaraz idę pograć w Simsy i jak uda mi się wypełnić tą aspiracje, to się odezwę 😉

    #89547
    Ginewra
    Uczestnik

    Problem rozwiązany. Zamieniłam jeden dom mieszkalny na tę parcelę użytku publicznego i dodałam do niej tablicę ogłoszeń. I jak poszłam do tego domku, w weekend, to nie dość, że tablica mi się mrugała, to jeszcze miałam te opcje do przekonywania sima do swoich racji.

    W każdym razie nie trzeba się przenosić do Evergreen Harbour, żeby spełnić tę aspirację 🙂

    #90493
    Asteidith
    Uczestnik

    A gdzie można znaleźć tablicę do głosowania? Nigdzie nie mogę jej znaleźć, wpisywałam też w lupkę i nie mam pojęcia gdzie jest :c

    #90504
    Ginewra
    Uczestnik

    Po zamianie typu parceli, miałam tę tablicę w „obowiązkowych rzeczach”. Przepraszam, nie pamiętam, jak się ta kategoria nazywa.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.