Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Spróbuj przekonać Sima do głosowania na lokalny plan działania [Eko-życie]

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 6 miesięcy, 1 tydzień temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #89541
  Ginewra
  Uczestnik

  Wzięłam sobie aspirację z Eko-życia i jednym z wymogów jest właśnie „spróbuj przekonać Sima do głosowania na lokalny plan działania”. Jakie warunki muszę spełnić, żeby ta opcja się pojawiła? Nie mieszkam w Evergreen Harbour, więc może tu jest główny problem? Bo łapiąc simów w okolicy, w której mieszkam, opcji takiej nie mam (i tak, sprawdzam w weekend, i tak, nie mam wybranych 4 lokalnych planów działania), a gdy idę do „głównych” tablic na tych miejscach publicznych w eko-otoczeniu to nie mogę na nich głosować.

  Zastanawiam się, czy muszę w tym Evergreen Harbour zamieszkać, żeby jeden mały punkt z aspiracji wypełnić, czy np. postawić gdzieś „główną” tablicę w miejscu mieszkalnym i zamienić parcelę na ten „użytek publiczny”, jak to ma miejsce w eko-otoczeniu? Niestety opis punktu nie rozwiewa mi wątpliwości, raczej sugeruje, że chodzi o te małe, lokalne plany działania, na które się głosuje klikając na własną skrzynkę.

  #89546
  Inez
  Uczestnik

  Nigdy nie wykonywałam tej aspiracji, ale spróbowałabym znieść lokalny plan działania. Wtedy możesz poprosić o podpisanie wniosku. Może się zaliczy.

  W każdym bądź razie zaraz idę pograć w Simsy i jak uda mi się wypełnić tą aspiracje, to się odezwę 😉

  #89547
  Ginewra
  Uczestnik

  Problem rozwiązany. Zamieniłam jeden dom mieszkalny na tę parcelę użytku publicznego i dodałam do niej tablicę ogłoszeń. I jak poszłam do tego domku, w weekend, to nie dość, że tablica mi się mrugała, to jeszcze miałam te opcje do przekonywania sima do swoich racji.

  W każdym razie nie trzeba się przenosić do Evergreen Harbour, żeby spełnić tę aspirację 🙂

  #90493
  Asteidith
  Uczestnik

  A gdzie można znaleźć tablicę do głosowania? Nigdzie nie mogę jej znaleźć, wpisywałam też w lupkę i nie mam pojęcia gdzie jest :c

  #90504
  Ginewra
  Uczestnik

  Po zamianie typu parceli, miałam tę tablicę w „obowiązkowych rzeczach”. Przepraszam, nie pamiętam, jak się ta kategoria nazywa.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.