Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Sprzedaż The Sims4 na Originie?

ostatnio zaktualizowano przez sensualitat 4 lata, 8 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72226
    sensualitat
    Uczestnik

    Hej, mam pytanie. W jaki legalny sposób mogę sprzedać konto na Originie? Na koncie mam podstawkę i wszystkie dodatki, pakiety i akcesoria. Czy umieszczenie ogłoszenia ze sprzedażą np. na OLX jest zgodne z prawem? Może ktoś się orientuje bardziej ode mnie. Jeśli umieściłam temat w złym dziale to przepraszam, ale nie za bardzo wiedziałam do jakiego działu zakwalifikować swoje pytanie.

    #72227
    ArtSim
    Uczestnik

    Dokładnie nie wiem. Ale chyba można tylko trzeba ten kontakt dać że jakie jest hasło itp.

    #72231
    Dana
    Uczestnik

    sensualitat  , sprzedaż konta  jest niedozwolona i niezgodna z prawem.  Nowy gracz może mieć takie konto zablokowane przez EA, a Ty będziesz miał kłopoty.

    Poczytaj regulamin EULA, który masz w pliku znajdującym się w Programie Files (x86):

    Pkt 1 c:

    Prawo do użytkowania Oprogramowania jest ograniczone warunkami udzielonej licencji. Zabrania się kopiowania, prezentowania, podejmowania prób dezaktywacji, dystrybucji, wykonywania, publikowania, modyfikowania, a także tworzenia dzieł pochodnych i użytkowania Oprogramowania lub jakichkolwiek jego części składowych w sposób inny niż jednoznacznie dopuszczony przez EA. Zabrania się wykonywania kopii Oprogramowania i udostępniania jej w sieci, gdzie miałoby do niej dostęp wielu użytkowników, chyba że EA udzieli na to jednoznacznej zgody. Zabrania się udostępniania Oprogramowania w sieci, skąd mogłoby zostać pobrane przez wielu użytkowników. Zabrania się usuwania bądź modyfikowania znaków handlowych i logo EA, a także informacji prawnych dołączonych do Oprogramowania lub elementów z nim związanych.

    oraz umowę Użytkownika EA, zwłaszcza pkt 5 : http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/#YourUGC

    #72237
    sensualitat
    Uczestnik

    Dziękuję za odpowiedź.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.