Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Stop nienawiści – Celebrujmy radość

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 4 lata, 8 miesięcy temu
37 uczestników
57 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72491
    Fiolek
    Uczestnik

    @Pquest Myślę, że w tym samym czasie co nagrody za Wyzwanie Wielkanocne xD Przypominam, że nawet odznak nie otrzymaliśmy, a co dopiero przesyłki 😉

    #72492
    Dana
    Uczestnik

    Przy okazji, nie otrzymałam również odznaki budowniczego za wygranie konkursu. Mam nadzieję, że nie jest to problemem dla administracji.

    Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia. 🙂

    #72496
    Pquest
    Uczestnik

    @Fiolek Wiem xD Z tego powodu nie żałuję, że odpuściłem sobie szukania ostatniego jajka, pomimo że również mogłem wygrać xD Zastanawia mnie tylko czemu z tym są takie problemy. Bo o ile wielkanoc to grubsza historia, tak przyznanie odznak to mniej niż minuta roboty.

    PS. Podobna sytuacja była z odznakami za Sekretne Wyzwanie – Komnata Wampira. Tyle że tutaj to już straciłem wszelką nadzieję na te kilka pikseli.

    #72542
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @pquest – nie do końca mniej niż minuta, niestety 😉

    Wszystkie odznaki są w drodze! 🙂 Chcieliśmy jeszcze dać trochę czasu „zapominalskim”.

    #72545
    Pquest
    Uczestnik

    @GlossyGem Owszem, może trwa to trochę dłużej. Co nie zmienia faktu, że nie zajmuje to też nie wiadomo jak wiele czasu 😛

    #72546
    Fiolek
    Uczestnik

    Karolu, jeżeli masz problemy z przyznaniem odznaki, to służę pomocą 😉 Tak się tworzy odznaki, a tak się je przyznaje 😀 Wydaje mi się, że można to zrobić naprawdę szybko 😉 No chyba, że wciąż korzystacie z poprzednich serwerów xD

    #72559
    Ginewra
    Uczestnik

    Całkiem możliwe, że administracja czeka na nową wersję strony, gdzie dodawanie odznak jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze 😉 A jeśli dobrze kojarzę, to gdzieś w tych okolicach miała nadejść nowa odsłona…

     

    Kurczę, rzeczywiście… Ja też szukałam jajek i nie mam od tego medalu. A z komnatą wampira to już nie mam zielonego pojęcia, czy brałam udział, czy nie.

    #72631
    Fiolek
    Uczestnik

    @ginewra ?Wygoda? przyznawania odznak nie zależy od wersji strony, ponieważ i tak wszystko dzieje się w kokpicie WordPressa, do którego pełny dostęp ma tylko redakcja DOTki, a w dodatku zawsze wygląda praktycznie tak samo ?

    #72642
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @fiolek – Pokazany przez Ciebie poradnik pokazuje jak dodać odznakę do panelu, to zrobiliśmy już dawno temu. Teraz pozostało nam je rozdać. 🙂 Tak jak pisałem, nie jest to takie proste, jak się wydaje i uszczypliwości w żaden sposób tego nie zmienią. 😉 Skoro tak mówię, to uwierzcie, że tak jest. Medale stąd (jak i z fotek tygodnia) planujemy rozdać dzisiaj.

    #72645
    Ginewra
    Uczestnik

    @Fiolek – nie zdziwiłabym się, gdyby się dało ten kokpit edytować, żeby bardziej pod wymagania pasował 😀

    #72649
    Fiolek
    Uczestnik

    @ginewra Jedyne co można zmienić takiego w kokpicie to… kolor i miejsce pokazywanych statystyk ?

    Skoro odznaka jest już w panelu, to czekam ? Pytanie tylko ile ?

    #72732
    Ginewra
    Uczestnik

    @Fiolek – to już wiem, czemu WordPress jest dla mnie taki mało interesujący 😀

    #72932
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu! ????

Oglądasz 13 wpisów - 46 z 58 (wszystkich: 58)

Temat ‘Stop nienawiści – Celebrujmy radość’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.