Stop nienawiści – Celebrujmy radość

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Stop nienawiści – Celebrujmy radość

• Pquest
    2 tygodnie, 3 dni temu #

Tak z ciekawości, co z rozdaniem odznak za to wyzwanie? Pytam, gdyż minęło już trochę czasu, a nie widziałem żeby ktokolwiek dostał tą odznakę.

Fiolek
    2 tygodnie, 2 dni temu #

@pquest Myślę, że w tym samym czasie co nagrody za Wyzwanie Wielkanocne xD Przypominam, że nawet odznak nie otrzymaliśmy, a co dopiero przesyłki 😉

Dana(Danuta720-TSR, AHQ)
    2 tygodnie, 2 dni temu #

Przy okazji, nie otrzymałam również odznaki budowniczego za wygranie konkursu. Mam nadzieję, że nie jest to problemem dla administracji.

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia. 🙂

Pquest
    2 tygodnie, 2 dni temu #

@fiolek Wiem xD Z tego powodu nie żałuję, że odpuściłem sobie szukania ostatniego jajka, pomimo że również mogłem wygrać xD Zastanawia mnie tylko czemu z tym są takie problemy. Bo o ile wielkanoc to grubsza historia, tak przyznanie odznak to mniej niż minuta roboty.

PS. Podobna sytuacja była z odznakami za Sekretne Wyzwanie – Komnata Wampira. Tyle że tutaj to już straciłem wszelką nadzieję na te kilka pikseli.

GlossyGem
    Administrator
    2 tygodnie, 1 dzień temu #

@pquest – nie do końca mniej niż minuta, niestety 😉

Wszystkie odznaki są w drodze! 🙂 Chcieliśmy jeszcze dać trochę czasu “zapominalskim”.

Pquest

@glossygem Owszem, może trwa to trochę dłużej. Co nie zmienia faktu, że nie zajmuje to też nie wiadomo jak wiele czasu 😛

Fiolek

Karolu, jeżeli masz problemy z przyznaniem odznaki, to służę pomocą 😉 Tak się tworzy odznaki, a tak się je przyznaje 😀 Wydaje mi się, że można to zrobić naprawdę szybko 😉 No chyba, że wciąż korzystacie z poprzednich serwerów xD

Ginewra

Całkiem możliwe, że administracja czeka na nową wersję strony, gdzie dodawanie odznak jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze 😉 A jeśli dobrze kojarzę, to gdzieś w tych okolicach miała nadejść nowa odsłona…

Kurczę, rzeczywiście… Ja też szukałam jajek i nie mam od tego medalu. A z komnatą wampira to już nie mam zielonego pojęcia, czy brałam udział, czy nie.

Fiolek
    2 tygodnie temu #

@ginewra „Wygoda” przyznawania odznak nie zależy od wersji strony, ponieważ i tak wszystko dzieje się w kokpicie WordPressa, do którego pełny dostęp ma tylko redakcja DOTki, a w dodatku zawsze wygląda praktycznie tak samo 😉

GlossyGem
    Administrator
    2 tygodnie temu #

@fiolek – Pokazany przez Ciebie poradnik pokazuje jak dodać odznakę do panelu, to zrobiliśmy już dawno temu. Teraz pozostało nam je rozdać. 🙂 Tak jak pisałem, nie jest to takie proste, jak się wydaje i uszczypliwości w żaden sposób tego nie zmienią. 😉 Skoro tak mówię, to uwierzcie, że tak jest. Medale stąd (jak i z fotek tygodnia) planujemy rozdać dzisiaj.

Ginewra
    2 tygodnie temu #

@fiolek – nie zdziwiłabym się, gdyby się dało ten kokpit edytować, żeby bardziej pod wymagania pasował 😀

Fiolek
    2 tygodnie temu #

@ginewra Jedyne co można zmienić takiego w kokpicie to… kolor i miejsce pokazywanych statystyk 😉

Skoro odznaka jest już w panelu, to czekam 😄 Pytanie tylko ile 😕

Ginewra
    1 tydzień, 5 dni temu #

@fiolek – to już wiem, czemu WordPress jest dla mnie taki mało interesujący 😀

GlossyGem
    Administrator
    1 tydzień, 1 dzień temu #

Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu! 🏳️‍🌈

Przeglądasz 14 postów - 46 z 59 (wszystkich: 59)

Temat ‘Stop nienawiści – Celebrujmy radość’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.