Strona The Sims 3 nie wykrywa dodatku kupionego przez Origin

Główna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Strona The Sims 3 nie wykrywa dodatku kupionego przez Origin

 • Noah Fence
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Tak, jak wyżej – kupiłam dodatek “Kariera” przez Origin, normalnie się zainstalował, pokazuje się w launcherze gry, chociaż w samej grze mam ekran ładowania ze Studenckiego Życia, które było zainstalowane przed Karierą, elementy z Kariery i Twinbrook normalnie się pojawiają w rozgrywce. Problem jest natomiast ze stroną The Sims 3, tam pokazuje mi, że nie mam tego dodatku kupionego, podczas gdy inne kupione przez Origin automatycznie się dodawały tam do mojej kolekcji. W jaki sposób to naprawić?

  Fiolek
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Ekrany ładowania nie wyświetlają się według kolejności zakupu/instalacji, tylko według daty wydania dodatku 😉 A co do strony The Sims 3, to czy próbowałaś dodać sama dodatek poprzez kod (można go sprawdzić we właściwościach gry 😉 )?

  Noah Fence
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  W jaki sposób mam włączyć właściwości dodatku? W bibliotece zawsze wyświetla się tylko gra podstawowa, mówiąc o serii The Sims, wchodząc w zakładkę dodatki nie da się kliknąć na okładkę prawym przyciskiem myszki, można jedynie przejść do sklepu, a tam nie potrafię znaleźć opcji właściwości.

  Fiolek
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Rzeczywiście nie ma. Myślałem, że jest. Sprawdź w historii zakupów na Origin, może tam coś będzie.

  Noah Fence
  6 miesięcy, 1 tydzień temu #

  W historii zamówień na Origin także nie ma żadnego kodu, jest tylko numer zamówienia, który jest za krótki na bycie kodem seryjnym dodatku.

  Ginewra
  6 miesięcy, 1 tydzień temu #

  A jakbyś napisał do pomocy Origin? Mnie się raz zdarzyło prosić ich o pomoc i całkiem mili ludzie tam są 🙂

  bluesocks
  6 miesięcy, 1 tydzień temu #

  W tym tygodniu miałam podobny problem z The Sims 4. Wpisałam kod i niby wszystko poszło, wyświetlało się, że go nie ma. U mnie sprawdził się taki sposób.

  Zalogowałam się na konto Origin. Wybrałam “moja biblioteka gier”, a następnie ts4 Następnie bez uruchamiania gry wybrałam u dołu zakładkę “dodatki” i wtedy miałam opcję “Pobierz i zainstaluj”. Dopiero wtedy wszystko pojawiło mi się w grze 🙂

  Noah Fence
  6 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Napisałam do EA Help i po kilku godzinach na moim profilu na stronie TS3 pojawił się ten dodatek

Przeglądasz 8 postów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.