Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Strona The Sims 3 nie wykrywa dodatku kupionego przez Origin

ostatnio zaktualizowano przez Noah Fence 5 lat, 2 miesiące temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63185
    Noah Fence
    Uczestnik

    Tak, jak wyżej – kupiłam dodatek „Kariera” przez Origin, normalnie się zainstalował, pokazuje się w launcherze gry, chociaż w samej grze mam ekran ładowania ze Studenckiego Życia, które było zainstalowane przed Karierą, elementy z Kariery i Twinbrook normalnie się pojawiają w rozgrywce. Problem jest natomiast ze stroną The Sims 3, tam pokazuje mi, że nie mam tego dodatku kupionego, podczas gdy inne kupione przez Origin automatycznie się dodawały tam do mojej kolekcji. W jaki sposób to naprawić?

    #63188
    Fiolek
    Uczestnik

    Ekrany ładowania nie wyświetlają się według kolejności zakupu/instalacji, tylko według daty wydania dodatku 😉 A co do strony The Sims 3, to czy próbowałaś dodać sama dodatek poprzez kod (można go sprawdzić we właściwościach gry 😉 )?

    #63228
    Noah Fence
    Uczestnik

    W jaki sposób mam włączyć właściwości dodatku? W bibliotece zawsze wyświetla się tylko gra podstawowa, mówiąc o serii The Sims, wchodząc w zakładkę dodatki nie da się kliknąć na okładkę prawym przyciskiem myszki, można jedynie przejść do sklepu, a tam nie potrafię znaleźć opcji właściwości.

    #63229
    Fiolek
    Uczestnik

    Rzeczywiście nie ma. Myślałem, że jest. Sprawdź w historii zakupów na Origin, może tam coś będzie.

    #63535
    Noah Fence
    Uczestnik

    W historii zamówień na Origin także nie ma żadnego kodu, jest tylko numer zamówienia, który jest za krótki na bycie kodem seryjnym dodatku.

    #63538
    Ginewra
    Uczestnik

    A jakbyś napisał do pomocy Origin? Mnie się raz zdarzyło prosić ich o pomoc i całkiem mili ludzie tam są 🙂

    #63539
    bluesocks
    Uczestnik

    W tym tygodniu miałam podobny problem z The Sims 4. Wpisałam kod i niby wszystko poszło, wyświetlało się, że go nie ma. U mnie sprawdził się taki sposób.

    Zalogowałam się na konto Origin. Wybrałam „moja biblioteka gier”, a następnie ts4 Następnie bez uruchamiania gry wybrałam u dołu zakładkę „dodatki” i wtedy miałam opcję „Pobierz i zainstaluj”. Dopiero wtedy wszystko pojawiło mi się w grze 🙂

    #63546
    Noah Fence
    Uczestnik

    Napisałam do EA Help i po kilku godzinach na moim profilu na stronie TS3 pojawił się ten dodatek

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.