Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – edycja komentarzy pod nowinkami

ostatnio zaktualizowano przez Tokusa 11 miesięcy temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #54902
  Tokusa
  Uczestnik
  @tokusa

  Witajcie!

  Często spotkałam się z taką sytuacją, gdy po przemyśleniu postanowiłam coś dopisać do swojej wypowiedzi, coś skorygować albo przyznać się do błędu (w końcu nikt nie jest nieomylny), doprowadzało to jednak do smutnego spamu, czyli dwiema-trzeba nawet wiadomościami ode mnie pod siebie, co nie było czynem zamierzonym, no ale poprawić postu się niestety nie da.

  Widziałam też jak inni komentują i doszłam do wniosku, że nie tylko ja mam ten problem.

   

  Stąd pytanie- czy byłaby możliwość napisania skryptu dot. edycji komentarzy? Nie wiem czy jest możliwość takiego ograniczonego czasem (czyli np. edycja do godziny po wysłaniu posta czy coś), nie znam się niestety na robieniu strony, ale byłoby miło usłyszeć stanowisko ekipy DS w tej sprawie ^^’

   

  Przepraszam za niemały chaos (mój sposób pisania jest straszny)

  #54995
  Hiruko
  Uczestnik
  @hiruko

  Fakt, mamy 10 minut by edytować swoje komentarze na forum, więc coś podobnego też mogłoby zostać dodane do komentarzy pod nowinkami.

  Wysyłanie kilku komentarzy, bo chciało się coś sprostować w poprzedniej wiadomości, może być łatwo odbierane, jako nabijanie odznak, a nikt chyba nie chciałby być oskarżony o spam (chodzi mi tu głównie o sytuacje, gdy społeczność z jeszcze bardziej się rozwinie i będzie więcej aktywnych użytkowników).

  Każdy ma prawo się w czymś, czy to pomylić, czy to zmienić zdanie, więc opcja edytowania byłaby jak najbardziej wskazana. Wydaje mi się jednak, że jest ona na tyle podstawowa, że prawdopodobnie zostanie ona dodana w jednej z nadchodzących dwuch dużych aktualizacji. Są to jednak tylko moje domysły, gdyż (wiadomo) nie mam wpływu na to, co będzie wprowadzone w kolejnych fersjach Społeczności, a przynajmniej nie jest on większy, niż niemal wszystkich pozostałych użytkowników.

  #88026
  Tokusa
  Uczestnik
  @tokusa

  Podbijam

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Co sądzisz o Kolekcjach?

Wszystkich głosujących: 30
 • 0%

  Są super!

 • 27%

  Niektóre są dobre

 • 37%

  Mają potencjał, ale...

 • 37%

  To jakaś pomyłka!

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...