Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – Galerie zdjęć

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 12 miesięcy temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49030
    Fiolek
    Uczestnik

    Moją propozycją jest, aby zdjęcia zamiast włączać się w osobnej karcie pokazywały się w Lightboxie. Byłoby znacznie wygodniej przemieszczać się miedzy zdjęciami (nie tylko w newsach, ale także i na forum), a także… je zamykać 😉

    #49039
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zdjęcia już teraz pokazują się w lightboxie. Sprawdź to proszę na innej przeglądarce. 🙂

    Jakiej używasz teraz?

    #49040
    Fiolek
    Uczestnik

    Używam obecnie Chrome’a. Sprawdzę jeszcze zaraz na Edgu. Jeśli nie zadziała to pobiorę Operę i sprawdzę na niej 🙂

    #49046
    Fiolek
    Uczestnik

    Na Edgu też niestety nie działa ??. Spróbuję jeszcze na operze.

    #49054
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Używam Chrome i wszystko jest w porządku. Upewnij się, że wyczyściłeś ciasteczka i dane z przeglądarki. Obecnie zdjęcia otwierają się w lightboxie, który ma takie samo niebieskie tło, jak wybór menu. Galerie otwierają się bez tła.

    #49058
    Fiolek
    Uczestnik

    Wyczyściłem ciasteczka i teraz faktycznie działa! 😀 Dzięki za pomoc 🙂

    EDIT: Jednak nie do końca… Fakt, udaje się wejść do lightboxa, ale za każdym razem trzeba odświeżać stronę przez ctrl + f5, co jest… irytujące trochę. Kolejne próby wejścia, bez takiego odświeżania strony kończą się przejściem do karty z obrazem :/

    #49065
    Milah.
    Uczestnik

    Piąteczka, mam tak samo, Fiolek! 😡

    #49253
    Hiruko
    Uczestnik

    A ja mam coś jeszcze lepszego. Na ułamek sekundy otwiera się galeria w lightboxie, tylko po to, by następnie działać jak „Otwórz obraz w nowej karcie”, tylko że w bierzącej karcie :/ Odświeżanie, czyszczenie ciasteczek nie działa. Chrome, aktualny, a na Safari to w ogóle jakaś dyskoteka się robi na ekranie, jak próbuję otworzyć jakiekolwiek zdjęcie :/

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.