Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – konkursy

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 2 miesiące temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63787
    ArtSim
    Uczestnik

    Dzisiaj wchodząca na DOTsim zauważyłem nowe konkursy w czym jeden pominięty walentynkowy. Dlatego składam prośbę ,żeby na ekranie obok najnowszych tematów na forum pojawiło się okienko „Aktualne konkursy”. To by się wielu osobą przydało i może nawet zwiększy aktywność na konkursach szczególnie jednodniowych.

    #63788
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dzięki za sugestię. Niestety, ta opcja opada. Nie zależy nam na tym, żeby ściągać osoby chętne jedynie do wzięcia udziału w zabawie. Zależy nam na tym, aby nagradzać osoby, które odwiedzają forum i zaglądają czasami do działu z wyzwaniami 🙂

    #63789
    Fiolek
    Uczestnik

    Mam takie samo zdanie jak Karol w tym temacie. Poza tym, gdzie byś to umieścił, aby dobrze się prezentowało? 😉 Ja na przykład nie widzę miejsca na taką zakładkę, bo obecny trójpodział widgetów jest w punkt ?

    #63808
    Ginewra
    Uczestnik

    A konkursy jednodniowe zawsze będą zapowiadane dnia poprzedniego około północy?

    #63809
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jednodniowe wyzwania trwać będą podobnie, jak to Walentynkowe. Zaczęło się ono 14.02 około 0:08, skończyło 15.02 o 0:01. Jeśli ktoś spóźnił się odrobinę – przymykamy na to oko, dlatego w Walentynkowym Wyzwaniu nagrodziliśmy wszystkich. 🙂

    #63810
    Ginewra
    Uczestnik

    Dla ciebie „odrobinę” to dwa dni później? To będzie stała niepisana zasada innych jednodniowych konkursów?

    #63812
    GlossyGem
    Opiekun forum

    To zależy od sytuacji. W przypadku Walentynek mieliśmy jedno zgłoszenie po czasie, więc przymknąłem na to oko. Jestem wyrozumiałym adminem, nie urzędnikiem 🙂 W innych wyzwaniach postaramy się wydłużać czas, jeśli zauważymy spore zainteresowanie; jeżeli czas nie zostanie wydłużony, będziemy starać się wybierać tylko prace zgłoszone o czasie.

    #63815
    Ginewra
    Uczestnik

    A będzie wcześniej informacja o przedłużeniu?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.