Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia wyśrodkowania elementów HTML

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 2 miesiące temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63497
    wojx
    Uczestnik

    Hej, gdy dodajecie posty na stronie głównej np. o jakiejś nowince od jakiegoś SimGuru z Twittera i najpierw wyświetlacie przetłumaczony wpis, a pod spodem widget Twittera z oryginalną zawartością to jest ona wyrównana do lewej strony, a moglibyście wyśrodkować ten widget dodając do pliku z arkuszem CSS:

    • twitter-widget {margin: auto;}

    Wyśrodkować można też przycisk „Pobierz tutaj” (ten z Modnych Piątków), a kod to tego:

    • .btnNiebieski {display: table;}

    PS. Czy działa wam wyświetlanie zdjęć (galerii w jakimś poście), że po kliknięciu powinno otworzyć się okienko modalne, a otwiera się jako plik do pobierania? Na przykład tutaj są zdjęcia -> „Szczęśliwego Chińskiego Roku!„, to po kliknięciu w któreś zdjęcie otwiera się ono tak: [link]

    #63500
    wojx
    Uczestnik

    Widget z tweetem i przycisk „Pobierz tutaj” można wyśrodkować dodając do kodu CSS:

    • twitter-widget {margin: auto;}
    • .btnNiebieski {display: table;}
    #63567
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dzięki Wojtek 🙂 Niestety, na ten moment nie mam pojęcia, gdzie dokładnie zmienić ustawienia Tweeta. Jest to funkcja „odgórna” z WordPressa i nie wiem, gdzie poszukać pliku za to odpowiedzialnego. Co do przycisku pobierania, tam wystarczy wyśrodkować go w edytorze, jeśli jest inaczej, to autor wpisu o tym po prostu zapomniał. 🙂

     

    Zdjęcia – w teorii fotki wyświetlają się z tłem, wciąż na stronie. Niestety, z tego co wiem, u kilku osób występuje błąd, o którym wspominasz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.