Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Szczęśliwa liczba

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 9 miesięcy temu
10 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70026
    Kiyoko
    Uczestnik

    Drodzy użytkownicy Dotsim. Czy macie może swoje liczby, które uważacie za szczęśliwe, takie, które przynoszą Wam szczęście, są jak swego rodzaju talizman. Moją szczęśliwą liczbą jest 3. A Wasze? Zapraszam do kulturalnej rozmowy na ten temat, do dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. 🙂

    #70027
    Anonim
    Nieaktywny

    U mnie 7 ka jest szczęśliwa.

    #70030
    ArtSim
    Uczestnik

    U mnie 3 i 7

    #70031
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mało oryginalne, ale lubię liczbę 7. 🙂

    #70221
    Kiyoko
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za wpisy, ale proszę o więcej. 🙂

    #70265
    nolcanol
    Uczestnik

    Moja 5. Wprawdzie nie wiem, czy jest szczęśliwa. Nie raz używałam jej w lotto, ale nie trafiałam 😀 Ale lubię piąteczkę bo urodziłam się 5.05 😀

    #70270
    Claymora
    Uczestnik

    Nie mam szczęśliwej liczby, ale mam taką szczęśliwą cyfrę. Nie pamiętam już dlaczego właśnie ta, a nie inna. Jednak od tak dawna uważam tę cyfrę za coś w rodzaju talizmanu, że przestałam się nad tym jakoś specjalnie zastanawiać.

     

    Nigdy mi w niczym nie pomogła, ale jakoś dziwnie jest ze mną związana. Nigdzie nie występuje szczególnie w moim życiu, ale jej kształt przyciąga mnie.

     

    Ta cyfra to 5

    #70277
    Juliet
    Uczestnik

    U mnie szczęśliwą cyfrą jest 9. Nie wiem dlaczego,  ale od dziecka bardzo lubiłam tą cyfrę. Być może ma to związek z tym, że moje urodziny są 9.04, ale jakoś nigdy ta teoria mi nie pasowała. Po prostu podoba mi się jej kształt i wierzę, że przynosi mi szczęście.

    #70280
    Puszkowata
    Uczestnik

    Moja szczęśliwa liczba to 27. Jakoś zawsze przynosi mi szczęście 😀

    #70282

    Moja to 42

    #70309
    Kiyoko
    Uczestnik

    Jak już wspomniałam na początku, moja szczęśliwa liczba to 3. Urodziłam się w trzecim miesiącu roku – czyli marcu. Dodatkowo jestem zapalonym widzem teleturnieju 'Jeden z dziesięciu’ i praktycznie za każdym razem trafiam, jeżeli poprawna odpowiedź to 3.

    #71287
    Kiyoko
    Uczestnik

    Chciałabym, aby więcej Dotsimerów wyraziło swoje zdanie. Myślę, że warto rozwinąć ten wątek. 🙂

    #71288
    Blai
    Uczestnik

    Moja szczęśliwa liczba to dwa 🙂

    #71313
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja dopisze o moim 3 i 7. 7 nie wiem dlaczego.

    3 bo urodziłem się 3.05 w szkole miałem numer 3 w dzienniku ,tak samo jak na szafe.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.