ostatnio zaktualizowano przez nolcanol 4 lata, 9 miesięcy temu
10 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68124

    Może już zaraz zakończenie i nie słuchać o tych męczarniach ,ale jaką macie średnią i jakie oceny z danego przedmiotu ? Ja 5,58 myślałam, że będę mieć 5,41 lub 5,50 . Jestem w piątej klasie podstawówki.

    1. j.polski – 5 ( modliłam się o 5 i jest )
    2. j.angielski – 6 (miałam mieć 5 ,ale widocznie bardzo zaciągnęła mi na 6 ,bo nawet nie miałam 5/6  ; nawet nie wiedziałam ,że będę mieć 6)
    3. historia – 6 (wiedziałam , że będzie 6 ,bo za konkurs gminny głównie mam ,ale w sumie miałam dużo 6 z historii)
    4. technika – 6 (mam troszeczkę naciąganą)
    5. muzyka – 5 (tylko chórzyści u mnie mogą mieć 6 z muzyki)
    6. plastyka – 6 (miałam same 6 to co innego miałam mieć)
    7. wf – 5 ( modliłam się o 5 ,żeby mieć 5,50 ,bo wtedy myślałam ,że będę mieć taką średnią)
    8. religia – 6 ( wcale nie musiałam z  niej się uczyć)
    9. matematyka – 5 (innej oceny u mnie z matmy nie dało się mieć)
    10. geografia – 6 (ostatnio zanim były wystawione oceny z tego przedmiotu to bardzo go bardzo dużo się go uczyłam i chciałam nawet ,żeby pani mnie spytała ,ale cale szczęście mnie nie musiała ; mam lepszą ocenę nawet od osoby ,która rok temu i w pierwszym półroczu miała najwyższą średnią)
    11. biologia – 5 (głównie z plusów za aktywność)
    12. informatyka – 6 (miałam z niego same 6 i jedną 5 ; u mnie z informatyki wyzwanie jest dostać 4 z informatyki )

    Z tym modleniem to żartowałam.

    #68129
    ArtSim
    Uczestnik

    U mnie jest znak zapytania lecz jest pasek

    #68148
    Kiyoko
    Uczestnik

    A ja mam to już za sobą. Chociaż do liceum chętnie bym wróciła… 🙂

    #68175

    7 szóstek i 4 piątki. Mam śrędnią 5,6363… a od 5,7 stypedium AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    #68178
    ArtSim
    Uczestnik

    @zabłąkanapanda ja też tak mam: średnia 5,5  i jedna szóstka więcej i będzie 5,6 ,jutro pytania z geogafii by była 6 😛

    #68182
    cd ??
    Uczestnik

    Jest pasek, a jestem z siebie zadowolona: 5,6 😀

    #68188
    Ginewra
    Uczestnik

    Same kujony tutaj 😀

    #68193
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Gratulacje dla wszystkich! 🙂 Te liczby robią wrażenie 😉

    #68194
    April
    Uczestnik

    U mnie średnia 5,4 😀  Liczę na stypendium no i „skromnie” mówiąc nominowano mnie do nagrody prezydenta czy jakoś tak :p ale z tego co słyszałam to nagrody takie, że można się nimi za przeproszeniem podetrzeć i mało osób je dostaje więc najlepszego się nie spodziewam

    #70609
    Luna101
    Uczestnik

    Może są już wakacje, ale też się wypowiem ??

    Średnia wynosi 5,57 i skończyłam siódmą klasę 😉 Dostałam też kilka książek za jakieś tam osiągnięcia ?

    #70611
    ArtSim
    Uczestnik

    To ja zaktualizuje mój wpis bo mam pasek z średnią 5.6

    #70612
    nolcanol
    Uczestnik

    Czego oni teraz w tych szkołach uczą, że wszyscy mają takie dobre oceny 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.